Tap to unmute

DON XHONI x ERA ISTREFI - HALA

Teilen
Einbetten
 • Am 28 Sep 2022 veröffentlicht
 • Stream or Download now ''HALA'' 👇 avd.lnk.to/HalaStores
  Music produced by Çelik Lipa (SBS Ent.)
  Lyrics by Don Xhoni & Era Istrefi
  Directed by Entermedia
  Executive Producer: Denis Avdiu
  DON XHONI on Instagram: don_xhoni​
  ERA ISTREFI on Instagram: eraistrefi
  ℗ & © AVD Digital & Don Xhoni. All Rights Reserved.
 • UnterhaltungUnterhaltung

KOMMENTARE • 3 530

 • DON XHONI
  DON XHONI  Vor Monat +1481

  Ey,
  Hala po t’du, hala po t’du, a po menon,
  Qe m’ke shkatrru, m’ke shkatrru, a po menon
  Hala po t’du, hala po t’du, a po menon
  Qe m’ke harru, m’ke harru, a po menon
  Hala po t’du, hala po t’du, a po menon
  Qe m’ke shkatrru, m’ke shkatrru, a po menon
  Hala po t’du, hala po t’du, a po menon
  Qe m’ke harru, m’ke harru, a po menon
  (Don Xhoni)
  Prita e sen nuk dita
  Kom pa shum sene n'fund u qudita,
  S’dita qka o t’um prit a,
  Rrezikoj per ty señorita
  E bukur o, si ruse ajo m’thirr mu papi papi,
  E lazdrune, e lazdrune,
  Amo apet e therra,
  Boujee gyal cka ki mas veti,
  hajde ta preki une dal nga kadal,
  Edhe nese shteti m'njek
  Nuk m'intereson o xhan
  Gucci, gucci full gepeku
  Harxhojna pare haram
  Ku po ik, ku p’ja man
  hajde ti me mu o xhan
  (Don xhoni x Era)
  Hala po t’du, hala po t’du a po menon
  Qe m’ke harru, m’ke harru a po menon
  Hala po t’du, hala po t’du a po menon
  Qe m’ke harru m’ke harru a po menon.
  Hala po t’du, hala po t’du a po menon,
  Qe m’ke shkatrru m’ke shkatrru a po menon.
  (Era)
  E du se o bandit,
  Ai m’thirre mu per cdo dite, (DON XHON)
  ai osht psycho, psycho, eshte shum psycho per kete dh*p,
  Dite per dite, po poppin’ champagne dite per dite (yee) ai osht LIT une jom COCO pa limit (yee),
  Edhe ni reminder o djale,
  Si une ti sun gjen se jom shume e rralle
  Ti je budall, ti je budall,
  hajde se hala po t’du (hajde se hala po t’du).
  (Don xhoni x Era)
  Ey
  Hala po t’du, hala po t’du, a po menon
  qe m’ke harru, m’ke harru, a po menon
  Hala po t’du, hala po t’du, a po menon
  qe m’ke shkatrru, m’ke shkatrru, a po menon.
  Hala po t’du, hala po t’du, a po menon
  qe m’ke harru, m’ke harru, a po menon

  • Ermir Cenaj
   Ermir Cenaj Vor 2 Tage

   Hahaha lotë lotë kjo keng në fjalë 🤣😂

  • Fatmire Sahiti
   Fatmire Sahiti Vor 3 Tage

   O

  • Resmije Kabashi
   Resmije Kabashi Vor 5 Tage

   L

  • Sajme Satka
   Sajme Satka Vor 6 Tage

   9

  • Hisen Beqiri
   Hisen Beqiri Vor 6 Tage

   ❤️👍💌♥️💕💞💞🤛🤜🤛🤜💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🥰🥰🥰❤️👍✊✊✊💙🖤🤍♥️💝💖💋❣️💟💌💕💓💗💪🏻

 • SuperHyperactiv
  SuperHyperactiv Vor Monat +410

  Big Respect to all Albanians from Serbia. fuck war love each other. I love Albanian music and respect Albanian people❤

  • Isuf AL
   Isuf AL Vor Tag

   i hope soo

  • Bujar Arriku
   Bujar Arriku Vor 5 Tage

   @SuperHyperactiv bravo me këngën

  • Bujar Arriku
   Bujar Arriku Vor 5 Tage

   @Albanian ILLYRIAN puthje romantike don gjon në skemë

  • Aida C
   Aida C Vor 10 Tage +1

   You write

  • Facts Speak
   Facts Speak Vor 17 Tage

   FUCK WAR,
   respect also for you.
   We need peace and work with eachother that our grandchildren can live and be happy in Serbia Kosovo or Albania.
   Respect ...

 • Emily X
  Emily X Vor Monat +292

  The energy that Albanian and Kosovo artists serve is unmatched 🔥🔥love from 🇭🇷🫶🏻

  • Klea klea
   Klea klea  Vor 20 Stunden

   shum e bkrrr shqipe pzzz,mua m plq dhe kenga ''Agli - NSN'' ❤❤❤❤❤

  • Hanife Seferi
   Hanife Seferi Vor 5 Tage

   @livi len njj

  • Berin Ramizi
   Berin Ramizi Vor 17 Tage

   @KOSOVO is doing the best music in Europe Shkup*

  • KOSOVO is doing the best music in Europe
   KOSOVO is doing the best music in Europe Vor Monat +2

   Thnx from Kosovo, Cameria Janina Epir, Nish, Sanxhaku, Manastir Skopje, Medvegja Ulqini Podgorica, Ohri , Toplica ect all part of Pellazgo Yllirians Albania 🇦🇱 ❤️🦅🇽🇰🦅🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤷‍♀️

  • Ledri Reçica
   Ledri Reçica Vor Monat +1

   🇽🇰🇦🇱❤️🇧🇦

 • NaniYT
  NaniYT Vor Monat +140

  I’m happy that this beautiful Native language survived from the War’s of the last decades.
  Greetings to my Shqipezz ❤️🇦🇱 🇽🇰❤

  • Klea klea
   Klea klea  Vor 20 Stunden

   shum e bkrrr shqipe pzzz,mua m plq dhe kenga ''Agli - NSN'' ❤❤❤❤❤

  • ILLYRIAN {🇦🇱}
   ILLYRIAN {🇦🇱} Vor 28 Tage +6

   Pershendetje nga Tetova 🇦🇱 Gostivar ♥️😍

 • Victoria 💋𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  Big Respect to all Albanians from Serbia. fuck war love each other. I love Albanian music and respect Albanian people

 • Demiral Yildirim
  Demiral Yildirim Vor Monat +182

  Big love to Albanians From France 🇨🇵❤️🇦🇱

  • Klea klea
   Klea klea  Vor 20 Stunden

   shum e bkrrr shqipe pzzz,mua m plq dhe kenga ''Agli - NSN'' ❤❤❤❤❤

  • toni tonik
   toni tonik Vor Monat +1

   @Lina DE skuptoj englisht veq frengjisht Italisht aaa

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat +1

   @toni tonik Both are from Kosovo 🇽🇰

  • ILLYRIAN {🇦🇱}
   ILLYRIAN {🇦🇱} Vor Monat +1

   Hahahhahahahhaha

  • Demiral Yildirim
   Demiral Yildirim Vor Monat +3

   @Of Course merci a toi aussi que DIEU aide l'Ukraine et les Ukrainiens pray for Ukraine 🇺🇦😭🙏

 • Xursanov Jamshid
  Xursanov Jamshid Vor 25 Tage +53

  Big love to Albanians from Uzbekistan ❤️

 • Maria Farcas
  Maria Farcas Vor Monat +96

  Nice song the albanians have always good music and i missed era istrefi love from the romania🇹🇩🇦🇱🇽🇰❤️

 • Wael Bouhlel
  Wael Bouhlel Vor Monat +142

  Big love to albania 🇦🇱 from Tunisia 🇹🇳 😍

  • Klea klea
   Klea klea  Vor 20 Stunden

   shum e bkrrr shqipe pzzz,mua m plq dhe kenga ''Agli - NSN'' ❤❤❤❤❤

  • Shyhrete Zymeri
   Shyhrete Zymeri Vor 21 Stunde

   @Rolex Rede ej nuk jem te nejejt

  • ValoN
   ValoN Vor 7 Tage

   KOSOVO🇽🇰🇦🇱

  • Leon der albaner
   Leon der albaner Vor 13 Tage

   @Lina DE Se kosova esht emri serb o fmi 13 vjec na e thrassim kosoven dardania ose albania ndryshe jo

  • Aldo Daka
   Aldo Daka Vor 23 Tage

   @aldo vuka jo asht nje e pa ftyr qe krejt bota i nje popullin e kosoves si shiptar e vien line de me na qa koken e rakit ik moj e pa ftyr kosovo is albenia❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • lior yunfh
  lior yunfh Vor Monat +139

  since Bonbon i couldn’t wait to hear her albanian singing again and i‘m here for it

 • Raelynn 🍆 29 y.0 -check My V!deo

  Big love to Albanians from Croatia 🇭🇷

 • bir liso
  bir liso Vor Monat +102

  Era Istrefi the absolute queen of albanian industry!!! We're so happy that you are back with albanian music projects ‍

  • Liliana Zeqiri
   Liliana Zeqiri Vor 15 Tage

   Dafina zeqiri apsolut

  • Shauka Hodan
   Shauka Hodan Vor Monat +1

   Ju përshëndesim të dyve nga Sllovakia. 🇸🇰🇸🇰

 • Eliana 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  Big love to Albanians from Croatia 🇭🇷

 • Marko Dukic
  Marko Dukic Vor Monat +1345

  Big love to Albanians from Croatia 🇭🇷 ❤🇦🇱

 • Eternity **gigi riri
  Eternity **gigi riri Vor Monat +64

  Big love to Albanians From France

 • Hurry Up....! claim now *Free* Gift Cards

  since Bonbon i couldn’t wait to hear her albanian singing again and i‘m here for it

 • Clara -My New Private vidoe

  since Bonbon i couldn’t wait to hear her albanian singing again and i‘m here for it

 • 𝐍𝐢𝐧@ ^𝐮𝐜𝐤 𝐦𝐞 𝐜𝐡𝐞K #ɪᴛ#🔥

  Respect per te gjith ata qe jan rrugve te europes zoti ju bekoft 🙏

 • 🚨W​A​T​C​H​​ M​​Y​ L​A​S​T​ V​I​D​E​O​🚨

  The energy that Albanian and Kosovo artists serve is unmatched 🔥🔥love from

 • Lue 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me

  Big love to Albanians from Croatia 🇭🇷

 • Gianna -Don’t Scroll
  Gianna -Don’t Scroll Vor Monat +10

  Pershendetje te gjithe shqiptareve, e dua popullin shqiptar, vitin e kaluar kam jetuar 9 muaj ne Tirane, me ka marr malli shume me pelqen shume kengetaret shqiptare dhe kosovare

 • T[A]P Me!! To Have [S]EX With Me

  I’m happy that this beautiful Native language survived in the war’s from the last decades.
  Greetings to my Shqipezz

 • Daniel Petcu-Ilie
  Daniel Petcu-Ilie Vor 23 Tage +30

  Big love to Albanias from Romania☀️↗️🔝🥰!

 • Rita 25 y.o - check my vidéó

  Big Respect to all Albanians from Serbia. fuck war love each other. I love Albanian music and respect Albanian people

 • Ami 🔥 I WANT SЕХ 💋 F Uc_k me

  Big love to Albanians from Croatia 🇭🇷

 • Leutrim bllaca
  Leutrim bllaca Vor Monat +45

  Big love to Albanians From Cerrnica Ca❤🇦🇱

 • Albanian Music
  Albanian Music Vor Monat +73

  Era Istrefi the absolute queen of albanian industry!!! We're so happy that you are back with albanian music projects 🦅❤️‍🔥✨

  • Lina Asia
   Lina Asia Vor Monat

   u mean kurv 😂?

  • Klajdi ESC
   Klajdi ESC Vor Monat +1

   Queen?😂😂😂😂

  • Nоt RiскrоII 🅥
   Nоt RiскrоII 🅥 Vor Monat +2

   Finally it's here the clip you all wanted:
   declips.net/video/jhTTxdBKSyI/video.html

  • Albania
   Albania Vor Monat

   Finem Dhe Noizy duke rrahur Don Xhonin
   Video e plotë KLIKO👇
   declips.net/video/htaGxIhuEq0/video.html

 • Bajram Morina
  Bajram Morina Vor Monat +44

  I love you very much Albania, greetings from Slovenija🇸🇮

 • ⛔️CLAIM FREE GIFT CARDS CHECK MY CHANNEL⛔️

  The energy that Albanian and Kosovo artists serve is unmatched 🔥🔥love from

 • Александр
  Александр Vor Monat +29

  Приятно снова слышать Era в новой композиции. ))
  Интересно, она смогла бы спеть совместно с Butrint Imeri или Claydee?
  А Don Xhoni было бы любопытно послушать совместно с Kida или Leon.
  Но думаю, что эти дуэты маловероятны.

  • Александр
   Александр Vor 17 Tage

   @DENKA PENEVA I think political commentary has no place under music videos.

  • DENKA PENEVA
   DENKA PENEVA Vor 17 Tage

   @Александр is ridiculous how Russians like albanian songs is like to be against putin and Russia but unfortunately russians outside Russia are brainwashed neo nazis some Russians in Russia too

  • Александр
   Александр Vor 21 Tag

   @Barcelona Madrit I’ve delete all apps and accounts by Meta (WA, IG, FB) due their terms of service towards Russians. I use only VKontakte.

  • Barcelona Madrit
   Barcelona Madrit Vor 21 Tag

   @Александр where do you live in russia. I live in Spain but I am Albanian, I also want to get to know you.. you have Instagram? 🤗🤗😘

  • Александр
   Александр Vor 21 Tag +1

   @Barcelona Madrit I don't think so. 😏
   Because I'm from Russia.

 • Fatime Kollár
  Fatime Kollár Vor Monat +88

  This is big Booomb! 🔥💯 Respect and love to Albanians from Hungary! 🇭🇺❤🇦🇱

  • A AE
   A AE Vor 13 Tage

   @Lina DEKush e tha që janë kosovarë. Po Era Istrefi mori pashaportë shqiptare se nuk e linte Rusia të këndonte, se Kosovën se njeh njeri. Era Istrefi pëfaqëson Shqipërinë.

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat

   @Kuksian I gjalle All the Albanian Stars are from Kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

  • Kuksian I gjalle
   Kuksian I gjalle Vor Monat

   @Lina DE kosovo is serbia

  • ulaola
   ulaola Vor Monat

   @Lina DE Na plasi Kari.

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat +1

   @ulaola All the Albanian Stars are from Kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰

 • Tescon 34 Turkey
  Tescon 34 Turkey Vor Monat +100

  Pershendetje te gjithe shqiptareve, e dua popullin shqiptar, vitin e kaluar kam jetuar 9 muaj ne Tirane, me ka marr malli shume me pelqen shume kengetaret shqiptare dhe kosovare ☺️

  • ValoN
   ValoN Vor 7 Tage

   @Tescon 34 Turkey Te gjithe kengetaret e njohur janë nga Kosova duke fillu nga Dua lipa e Rita Ora e shum te tjere. Po ashtu Sportistet thuajse te gjithe jan nga Kosova por te publikuar Albania ngaqe na kan nda ne vazhdojm ta quajm veten keshtu

  • Tescon 34 Turkey
   Tescon 34 Turkey Vor Monat

   @Ela Loni faleminderit 🙂

  • Ela Loni
   Ela Loni Vor Monat

   🙌 respect

  • tiktok ita
   tiktok ita Vor Monat

   declips.net/user/shortsbFmeExF6YX4?feature=share

  • Tescon 34 Turkey
   Tescon 34 Turkey Vor Monat +2

   @Albanian ILLYRIAN faleminderit 🙂

 • Thomas Mangikyan

  love this song ! i literallty cant stop listening it . ITS SO ADDICTIVE !

 • Mizanur Rahman
  Mizanur Rahman Vor Monat +239

  Believe me i Don't understand their language. But this song is just fire. Love from Bangladesh to kosover/albanians🇧🇩🇦🇱🇽🇰

  • Ghost Rider77
   Ghost Rider77 Vor 4 Tage

   b
   ​@NDjsjskekek jkskmdkdk he b bmman
   n

  • Jenny Lolo
   Jenny Lolo Vor 6 Tage +1

   @Kosovar Kosovari stop with the dumb comments. Can’t you see his/her name? Why would she/he lie? Grow up

  • Sog ined
   Sog ined Vor 7 Tage

   We R Sexbanians

  • Faisal Ahsan
   Faisal Ahsan Vor 8 Tage +1

   Idk if I believe you

  • Sindi Koceku
   Sindi Koceku Vor 10 Tage

   @Shpetim Sadriu cfff è stato il più importante per il lavoro dico di avere la stessa esperienza che ho potuto trovare e

 • LETISJA🐆
  LETISJA🐆 Vor 20 Tage +3

  Its cool how both of their energies match eachother so well😍😍

 • Shamika🔥F-'ck M'-e - Check my P'ro'fi-le🔥

  since Bonbon i couldn’t wait to hear her albanian singing again and i‘m here for it

 • Vasi Gls
  Vasi Gls Vor 2 Tage +3

  Am I the only Romanian who’s obsessed with this masterpiece?! 🇷🇴🇦🇱🇽🇰 Balkans all the way!

 • eyow foou
  eyow foou Vor Monat +37

  I love you very much Albania, greetings from Slovenija🇸🇮

  • Lina DE
   Lina DE Vor 13 Tage

   @A AE Kur e shkrun vetem Albania kta mendojn qe Jan te shqiperis. Kshtu po hup Kosova. E ashtu nuk dojm

  • A AE
   A AE Vor 13 Tage

   @Lina DE Po por ata këndojnë shqip dhe përfaqësojnë gjithë shqiptarinë. Kosovarët dhe shqiptarët janë një gjak, një komb. Ne na bëhet qefi që Kosova ka talente , askush se ka mohuar.

  • Lina DE
   Lina DE Vor 13 Tage

   @A AE Na dojm me permend Kosoven

  • A AE
   A AE Vor 13 Tage

   @Lina DE Ata janë Shqiptarë të Kosovës. Era Istrefi ka pashaportë shqiptare dhe përfaqëson gjithë shqiptarët e thënë nga vet ajo. Rroftë Shqipëria dhe gjithë trevat shqiptare.

  • Lina DE
   Lina DE Vor 13 Tage

   @A AE Nuk thash qe nuk jan Shqiptare thash jan nga Kosova

 • Jetmira Cara
  Jetmira Cara Vor Monat +5

  Mirenjohese Ences per kete talentin qe e solli ne vemendjen e industrise muzikore . Ky djale ka nje ze mahnites ,te ngjitet per shpirti zeri i tij sa here e degjon. Suksese Don Xhon 🥰.

 • Songstats
  Songstats Vor Monat +11

  Love it!! Did you know that this track was added to 'Top 50 - Switzerland' with over 120K Followers on Spotify!

  • fabio_777
   fabio_777 Vor Monat

   You tube bro have most powerful than spotify and now have 16million and up up up ...

 • youngcench
  youngcench Vor Monat +202

  BIG DON XHONI ! RESPECT FROM BULGARIA 🇧🇬 WE LOVE ALBANIA 🇦🇱🤜🤛

  • Muriqi Merita
   Muriqi Merita Vor 29 Tage +1

   YOU ARE SO KIND IM ALBANIA ❤️ AND KOSOVO🇦🇱🇽🇰 I LOVD BULGARIA TOO🇧🇬❤️

  • ulaola
   ulaola Vor Monat

   @ALKS MUSIC ju nuk keni lidhje me shqiperine

  • KOSOVO is doing the best music in Europe
   KOSOVO is doing the best music in Europe Vor Monat +1

   @ALKS MUSIC kur.e .ben flamurin e Kosoves patjeter duhet ngjit tij, edhe kete 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Arsim Belaj
   Arsim Belaj Vor Monat

   tu i jep kosovart fam shqipecav ahhahahahahaahaha

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat +2

   Don Xhoni and Era Istrefi are from Kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 Not Albania

 • Lonex
  Lonex Vor Monat +17

  English lyric - not exactly every world but tried.
  I still love you, I still love you, are you thinking
  That you destroyed me, destroyed me, are you thinking
  Don Xhoni
  I waited and I knew nothing,
  I saw a lot of things, in the end i was surprised,
  I didn’t know what’s waiting for me,
  I take the risk for you senorita,
  She’s beautiful like russian, she calls me papi papi,
  She is spoilt, she is spoilt
  But I still fd her
  Boujee gyal, what’s behind you,
  Come I touch it slowly slowly,
  Even if police chases me,
  I dont care baby,
  Gucci gucci full the boot,
  We spent money, haram,
  You come with me baby.

  • Era Morales
   Era Morales Vor Monat

   Can you please complete it? 🙏🏼☹️☹️

 • Rebbecca- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞

  Big love to Albanians from Croatia 🇭🇷

 • ema elena
  ema elena Vor Monat +24

  *Respekte prej Shkodre* 🇦🇱❤

 • ♡SHB♡
  ♡SHB♡ Vor Monat +3

  Kënga shum e bukur,. Bravo Don Xhoni&Era,
  Por ju lutëm ndaluni duke i krahasuarë femrat Shqiptare më femrat Ruse.
  Sepse femrat Shqiptare janë shum më shum të bukura se cdo nacionalitetë tjetër.
  Le të thonë cfare të don por si femrat Shqiptare që kujdesën dhe e mbajnë vetën nuk ka askundë në botë. 😍😍😍

  • Kumrije Zeqiri
   Kumrije Zeqiri Vor Monat +1

   👌👌👍👍👏👏
   🤩🤩🌠🌠👸👸

 • Miri Kelly
  Miri Kelly Vor 19 Tage +1

  In love with the music, the style, the hotness, the clothes, gangster mode, story 😍😍

 • Ava RoSe Sᴇx Cʜᴀɴɴᴇʟ 21

  Big love to Albanians From France

 • 𝒂𝒌𝒓𝒂𝒎 🅥

  Big love to Albanians from Syria🇦🇱❤🇸🇾

  • Alb Lami
   Alb Lami Vor 17 Tage

  • Jasmine RockStar
   Jasmine RockStar Vor Monat

   اهلين وسهلين 🙃 انا متابعتا لايرا كل اغانيها من Bonbon و Origami و Tkrkt و Bebe و هول الاغاني حلوين

  • ILLYRIAN {🇦🇱}
   ILLYRIAN {🇦🇱} Vor Monat +1

   🇦🇱🇽🇰♥️🇸🇾

  • Teeba Haeder
   Teeba Haeder Vor Monat +6

   🇮🇶🇦🇱❤🇸🇾

  • Skylar Phoenix
   Skylar Phoenix Vor Monat +6

   Per cilin bulmet vlla?? Djathin apo gjalpin? 😂😂😂

 • Maryam Yusifova
  Maryam Yusifova Vor Monat +2

  Big love to Kosovo from Azerbaijan 🇦🇿🇦🇱🇽🇰❤️

 • Janus
  Janus Vor Monat

  Big respect to Albanians from Llupqi i Kosoves

 • V L
  V L Vor Monat +5

  This is masterpiece ❤

 • Miguel Torres
  Miguel Torres Vor Monat +5

  Excelente tema, video y sonido💯 Saludos desde Venezuela.

 • Serkan B10
  Serkan B10 Vor Monat +39

  We love Albania 🇦🇱 from Turkiye 🇹🇷

  • A AE
   A AE Vor 13 Tage

   @Lina DE Data 13 November 2022 gazeta britake shkruan: Këngëtarja angleze me famë botërore Dua Lipa nuk do këndoj në Qatar sepse ky shtet nuk respekton të drejtat e grave. Pra Dua Lipa identifikohet britanike dhe e krishterë. Qatari është vënd musliman dhe arab, Dua Lipa është shqiptare evropiane që ka origjinën nga Kosova e konvertuar myslymane nga turqit dhe dikur ka qenë e krishterë. Bravo Dua Lipa e gjete identitetin tënd shqiptarë. Ciao

  • Lina DE
   Lina DE Vor 13 Tage

   @A AE Dyjat jan dal ne krejt boten kan than jemi nga Kosova :)

  • A AE
   A AE Vor 13 Tage

   @Lina DE Ju shqiptarët e kosovës keni vjedhur këngët tona. Xhamadanin vija-vija zef çoba, autori është Shkodranë. O malet e Shqipërisë Gëzim Nika Shqiptarë, Hajredinë Pasha këngë dibrane. Më thuaj pse identifikoheni ju në botë këto janë të Shqipërisë.

  • A AE
   A AE Vor 13 Tage

   @Lina DE Ça thua ti, ne skemi bërë asgjë! Sa naive që je. Kosova është foshnje para gjithë shteteve të tjera në botë. Nuk quhesh shtet se nxorre një këngëtar kjo është qesharake.

  • A AE
   A AE Vor 13 Tage

   @Lina DE E kam parë si jetoni, 40 veta në një shtëpi , mbaheni me lekët e emigrantëve nëpër Europë dhe quani vëlla turkun. Mjerë ne me ju

 • koiun dwrru
  koiun dwrru Vor Monat +10

  Respekte per te gjith shqiptart kudo qe jan

 • Eralda Isaku
  Eralda Isaku Vor Monat +1

  Zeri i Don Xhonit eshte shume i pershtatshem per kete kenge, eshte "i eger".
  Nga ana tjeter, pa dyshim teper sensuale eshte Era! Koperim shume i suksesshem! Sa keq per tekstin kaq "te rafinuar" 😂😂

 • King Hyunjin
  King Hyunjin Vor Monat

  Shqiptarer jan sh mbrapa me stilin e muzikes qe degjojn pz
  Srz mund ta doni kete keng dhe hitet shqiptare
  Un nuk e ndjek muziken shqiptare as ate amerikane
  For me kpop the best❤

 • ・your non favorite person 👍・

  Big love to Albanians From France

 • Tinkle Me 4 [S]E.X
  Tinkle Me 4 [S]E.X Vor Monat

  Big love to Albanians From France

 • Iris Sulova
  Iris Sulova Vor Monat +13

  big love albania , from Lushnja 🎂🎉

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat +1

   @ulaola Ty jo por atynev qe nuk e din qe krejt Kengtart tkosoves jan po :)

  • ulaola
   ulaola Vor Monat

   @Lina DE OK nuk na intereson ajo pune

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat +1

   Both are from Kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 Not Albania

 • Virginia Mataragka
  Virginia Mataragka Vor Monat +5

  Μου αρέσει πολύ ♥️♥️♥️

 • Elvedina Murtic
  Elvedina Murtic Vor 21 Tag +2

  I love Albanian song❤

 • Albanian ILLYRIAN
  Albanian ILLYRIAN Vor Monat +31

  *Rrespekt nga TETOVA* 🇦🇱🇽🇰🇦🇱♥️♥️

 • Vybz Kaan
  Vybz Kaan Vor Monat +3

  Bare love for my Kosovan Brothers one umet 🇵🇰🇽🇰🫶🏽

 • Miri Kelly
  Miri Kelly Vor Monat +6

  I Love This Song 🥰

 • Kenji
  Kenji Vor Monat +2

  Big love to Albanians from Bosnia 🇧🇦❤🇦🇱

 • Murtaza Anwari
  Murtaza Anwari Vor Monat +10

  Love from Afghanistan, Albania❤🦅

 • flory stefan
  flory stefan Vor Monat +22

  Big love to Albanians from Romania😍😍😍❤❤❤❤

 • Janey 🔥F-'ck M'-e - Check my P'ro'fi-le🔥

  Thanks so much for all Croatian people who love the sense of Albanian Language and Music simple ILIRIAN -BLOOD-CONNECTION

 • Don't subscribe
  Don't subscribe Vor Monat +5

  I'm don't understand how can somebody dislike this masterpiece!!!

 • Άννα Χ.
  Άννα Χ. Vor Monat +17

  I love you don xhoni from Greece💜

 • Amaya's vlogs
  Amaya's vlogs Vor Monat +12

  Big applause 👏 from italy 🇮🇹

 • Suat Sulejmani
  Suat Sulejmani Vor 21 Tag +4

  Ja kan inatin kejt po po
  Po dojn mu kan n'vend tij po nuk jan jo jo (DON XHON BABA I RREPIT) 👑🔥🔥🔥🔥🔥

 • BTSoutsold
  BTSoutsold Vor Monat +84

  since Bonbon i couldn’t wait to hear her albanian singing again and i‘m here for it

  • sqerx fan
   sqerx fan Vor Monat

   wtf DON XHONI ist so schlecht geworden, das ist viel besser declips.net/video/BtB4FebTSnU/video.html

  • Gold
   Gold Vor Monat +1

   @BTSoutsold She's put out 2 new songs recently, "Bebe" and "TKRKT" they're fire. She's got an album coming from what i've heard, really excited to see what she has in store

  • Erasbae
   Erasbae Vor Monat +1

   you can listen to her now released albanian songs :) & her old ones ofc
   she will be more active from now on

  • BTSoutsold
   BTSoutsold Vor Monat +3

   @Gold well tbh her fame kinda went down since she couldn’t do stuff she wanted & that’s why people forgot about her and i recently just remembered her again

  • Gold
   Gold Vor Monat +2

   she’s made other albanian songs since bonbon

 • aldo vuka
  aldo vuka Vor 22 Tage +2

  The best Albanian music 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Daut Troplini
  Daut Troplini Vor 8 Tage +2

  I LOVE THIS SONG

 • TheFinalBossEagle
  TheFinalBossEagle Vor Monat +21

  Well done 👌👍👏😎
  Greetings to Albania🇦🇱 from Estonia 🇪🇪

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat

   @ILLYRIANW0LF Na jem Shqiptar por jo Shqiperis. Kta Shqiperis gjith na shajn e ktu kqyrin mu livdu me Kengtart e kosoves

  • ILLYRIANW0LF
   ILLYRIANW0LF Vor Monat +2

   @Lina DE I am from Kosova, and Kosova is populated by ALBANIANS like you and me 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat

   @TheFinalBossEagle Ok write Kosovo :)

  • TheFinalBossEagle
   TheFinalBossEagle Vor Monat

   @Lina DE thank you for the update 👍

  • Lina DE
   Lina DE Vor Monat +3

   Both are from Kosovo 🇽🇰 🇽🇰 Not Albania

 • Artana Rk
  Artana Rk Vor Monat +1

  Albanian music the best music 🇦🇱

 • Zehra
  Zehra Vor Monat +3

  Nuk di cfare te them, thjesht sikur ke lindur per te qene ylli me i bukur, ti je i preferuari im, Don Xhoni👑❤😍

 • Dixie Spy
  Dixie Spy Vor Monat

  Shumë e mirë kënga e re je ma i miri❤❤

 • Anuar Tahiri
  Anuar Tahiri Vor Monat +3

  Big love Go Kosovo/Albaia Form Bosnia.🇦🇱🇧🇦🇽🇰

 • Njomza A
  Njomza A Vor 13 Tage +1

  Big love from Germany😊❤❤

 • Eni
  Eni Vor Monat +3

  Great song ❤

 • Nina Ivanova
  Nina Ivanova Vor Monat +20

  ❤❤❤ Greetings from Germany and 🇧🇬 Bulgaria ❤🎉

 • tomi nasufi
  tomi nasufi Vor 8 Tage +3

  Era dhe don xhoni ësht nje çift shum i more kshuqe martouni dhe mos u ndani kur dhe dilni njer na beni kocert ktej na berati qe te dyy ❤❤

 • Avnija Shajnoski
  Avnija Shajnoski Vor Monat +3

  #1 trending in 🇲🇰😍

 • Ondrej Bačik
  Ondrej Bačik Vor Monat +35

  Everything is perfect, 🔥 🔥 this duo is unstoppable! Dy artista me vlera t’panumerta 👑👑 E keni myt ket kang 🔥🔥 we need more artists like y’all !!!!

  • sqerx fan
   sqerx fan Vor Monat

   wtf DON XHONI ist so schlecht geworden, das ist viel besser declips.net/video/BtB4FebTSnU/video.html

  • Klajdi ESC
   Klajdi ESC Vor Monat +1

   Hajt se e dina qe je Era me fake se vishe tek Dadina e Kida e shajshe😂

 • Shwaty
  Shwaty Vor 8 Tage

  Love from macedonia 🇦🇱❤️🇲🇰

 • fabio_777
  fabio_777 Vor Monat +1

  Dhon xhon is one guy with big talent …respect and is only 22 years old ...the song is fire ..era ok what we say for her her beauty and sexapil is from other planet ...duet fire ..drenica for ever KOSOVO

 • Marwa Islam
  Marwa Islam Vor Monat +11

  Love from 🇧🇩 I’m bare obsessed with this song I love 🇽🇰🇦🇱

 • Ms Tironce
  Ms Tironce Vor Monat +4

  You killed it 🔥 omg… the best beat and video.

 • albert
  albert Vor Monat +745

  Respect per te gjith ata qe jan rrugve te europes zoti ju bekoft 🙏

 • Valentina Y
  Valentina Y Vor 19 Tage +2

  That song is a killer ❤

 • Lirom2s
  Lirom2s Vor Monat +3

  IN LOOP THIS BEAT 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 🔊🔊🔊

 • Ionian N
  Ionian N Vor Monat +6

  I have the pleasure to work in youth work with teenagers from Albania/ Kosovo, we always listen to this during projects. It‘s has proven great at keeping the motivation up. Amazing song!

  • Ardian H
   Ardian H Vor 22 Tage

   The lyrics and the video are NOT youth friendly. So this song should not be used when working with children unless you want to teach them to become criminals and go go girls.

 • xidiga cida shidan
  xidiga cida shidan Vor Monat +17

  Big up from Somalia 🇸🇴❤️🇦🇱

 • TheLirJEt86
  TheLirJEt86 Vor Monat +1

  🔥 beat with 2 amazing voices

 • SpecialToni
  SpecialToni  Vor Monat +3

  THE BEST RAPPER OF ALL TIME

 • Liridon Muhadri
  Liridon Muhadri Vor Monat

  Vk, me fale Era por me duhet te jap mendimin time dhe me vjen keq por duhet ta them se kjo nuzike nuk duhej behej sosht muzike e vecant sic jemi mesuar nga ty , nusja ime ne imaxhinata❤