Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)

Teilen
Einbetten

KOMMENTARE • 619

 • Dennis F
  Dennis F Vor 3 Stunden

  insta: zh.df

 • loren nerol
  loren nerol Vor 4 Stunden

  Music: Irkenc Hyka
  Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
  Bravo cuna......

 • Eurovision 2018
  Eurovision 2018 Vor 22 Stunden +1

  Love this song,the voice of this girl is amaizing, love from Australia 🇦🇺

 • Nana Nonikashvili

  super

 • Natali Cagatay
  Natali Cagatay Vor Tag +1

  Loveee😍😘😘😍😍😘❤💘💘💋

 • Norik Norik
  Norik Norik Vor Tag +1

  viq vashdo❤❤❤

 • Aldo Hacker
  Aldo Hacker Vor Tag +1

  😏💔💔💪🔑

 • Tayna shqipe
  Tayna shqipe Vor Tag +1

  Irkenc 50 % - Kaltrina 50%=Hit100%...

 • merita deliu
  merita deliu Vor 2 Tage +1

  Suksese shume bukur zeri dhe kenget tuaja

 • Selami Ibeaimi
  Selami Ibeaimi Vor 2 Tage +1

  Po zotri hyka ju lumet

 • alb's live
  alb's live Vor 2 Tage +2

  Sa gabim

 • alb's live
  alb's live Vor 2 Tage +1

  Shum mir

 • Tumblr Pics
  Tumblr Pics Vor 3 Tage +4

  shum i mir ky bashkpuim shqipri e kosov kur bashkohen aty suksesi nuk mungon kurr edhe ashtu te bashkuar kemi qen dikur e tash muzika mas shumti na ka bashku se edhe ne kohrat ma te veshtira gjithmon i kan kendu shqiperis kengetart ton e keshtu me muzik e kemi ndi veten me afer shqiperis edhe sot po reflekton dashurija qe kemi me njoni tjetrin si shqiptar por kur hyn edhe muzika ne mes gjithmon behet edhe me e fort gjithqka e ku ka me mir se me muzik te bashkohen njerzit sepse muzika eshte diqka qe te ngjall emocion e te knaq shpirtin dhe te shton jeten .veq perpara shqipe jeni ne rrugen e duhur se nese skan mujt politikanet me na bashku do te na bashkoj muzika e artistav ton te mrekullushem e ku ka ma mir

 • melisa islami
  melisa islami Vor 3 Tage +2

  Ku ka qen ky Irkenci me para? Bekuar qofsh qe ben muzike per veshet e sna nxjerr byth femrash si kta palo artistet e rinj

 • Flora Ali
  Flora Ali Vor 4 Tage +1

  Shum e bukur kenga😍😍

 • Kejsi Aliaj
  Kejsi Aliaj Vor 4 Tage +2

  Irkenc je nje super kengetar

 • Florjandaa Morinaa
  Florjandaa Morinaa Vor 4 Tage +1

  Pse po shkru palithje nuk shkru qashtu ethe nuk di shka ashte ma shpari ata qika e Di shka ashte nuk jam intereshuare um per ksi sene a ke kry shkoll ti se po fol palithje nue nuk jame ni feme se shkoje napere hotela ata kurvate shkoj ethe dine shka ashte OK shkru Kure ta se

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Vor 5 Tage +1

  shum bashkpunim imir bravo 1 jeni ne bot

 • Lumturije Baftiu
  Lumturije Baftiu Vor 5 Tage

  Shum kemg e bukur bravo kaltrina

 • Mexhid Imeri
  Mexhid Imeri Vor 5 Tage +2

  Keto kenge jane te rralla ....fantastike ju lumte

 • Linda Vatnikaj
  Linda Vatnikaj Vor 5 Tage +2

  😍

 • Meri Bakalli
  Meri Bakalli Vor 5 Tage +1

  Super kenge , epoka e Irencit bravo.

 • Luani Yt
  Luani Yt Vor 5 Tage +2

  Kenge e bukur Kthema.....

 • Jona Jona matmuja
  Jona Jona matmuja Vor 6 Tage +2

  Shumummmmmmmmmmm e bukur kenga urime zoti u rujt te dyve⭐️⭐️😘😘💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • JU.01
  JU.01 Vor 6 Tage

  you are the best

 • Elena Aleks Herta
  Elena Aleks Herta Vor 6 Tage

  Super këng
  Këngtar njish 👌👌👌👌

 • Nora Troci
  Nora Troci Vor 6 Tage

  Omg this voice😭😭😍😍

 • Albina Nikqi Albina Nikqi

  😚😚😚😚😚😚

 • Elidon Stenaj
  Elidon Stenaj Vor 6 Tage

  Like per mundimin e atyne qe hupin koh per persona t'pa vler 👌✍️

 • Seada Sina
  Seada Sina Vor 6 Tage

  Bravo

 • Gerion Hyska
  Gerion Hyska Vor 6 Tage

  super kenge 😭😭😭

 • Manda Nure
  Manda Nure Vor 6 Tage

  Super kenge😍

 • Dhurata Dora
  Dhurata Dora Vor 6 Tage

  Shum zërin e mir ky Irkenci mendoj se ështe me i Miri ne estrad

 • anastasia anna
  anastasia anna Vor 6 Tage +1

  ☹️☹️

 • Besa Paqa
  Besa Paqa Vor 7 Tage

  Suuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppeeeeeeeerrrrrrrrrrrr👌👌👌👌👌😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

 • Hacer Demirhan
  Hacer Demirhan Vor 7 Tage +6

  Love this song❤
  From Turkey 🇹🇷💜

 • Jorida Sulejmani
  Jorida Sulejmani Vor 7 Tage +1

  😍😍😍😍😘

 • cool girls
  cool girls Vor 7 Tage

  Like kush osht ktu para se mu ba hit

 • Xhulia G
  Xhulia G Vor 7 Tage

  Hit i padiskutuar, pershendetje nga gjermania

 • Nela Ndreu
  Nela Ndreu Vor 7 Tage

  kthema ❤ qe ta dhashe ti se meriton met dashte .nk e di a ta kam than sa kam vujt un kur u ndam .😢😢 ..... nje balade me ndjenja dashurie .nje bashkpunim super i dyve kengetarve te latentuar .Bravoooo 👌👌👏👏👏

 • NaQo 007
  NaQo 007 Vor 7 Tage

  Kaltrina ze qe nuk harrohet leht 👏👏

 • Laura Sandria
  Laura Sandria Vor 7 Tage

  #1 ne zvicerr😍😍😍😍😍

 • vAzoCkt TV
  vAzoCkt TV Vor 7 Tage

  Oke

 • Flogerta Lloba
  Flogerta Lloba Vor 7 Tage +1

  Kenga me e bukur qe kam nigju naj hereeeeeee , 😍😍😍😍😍😍😍

 • Valentina Stollaj
  Valentina Stollaj Vor 7 Tage

  Super keng👌👌👌❤👍👍👍

 • Laja Nela
  Laja Nela Vor 7 Tage +1

  😍😍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏💞💞💞💞💞💞💝💝💝💝💟💟💟💟💟💟💟

 • Xhoana Cullhaj
  Xhoana Cullhaj Vor 7 Tage

  Kush tjetër po pret nji bashkëpunim me ylli limani? 😍😍
  Always the best ❤ lov u

 • Lulkuqe
  Lulkuqe Vor 7 Tage

  👍🏻

 • EGLI
  EGLI Vor 8 Tage

  Super fare

 • bella dream
  bella dream Vor 8 Tage

  😚😚😚❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💔💔💔💔💔💔💔💔💔

 • Valmira Rudaj
  Valmira Rudaj Vor 8 Tage

  Sehr schön Kaltrina Selimi😍💎

 • Geraldina Dushku
  Geraldina Dushku Vor 8 Tage +1

  Wau super kenge dhe super ze bravo irkenc suksese ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 • Viola viola
  Viola viola Vor 8 Tage

  😘😘😘🤗🤗🤗👏👏👏👏

 • Joshua Mink
  Joshua Mink Vor 8 Tage

  Langweilig

 • Drin Memeti
  Drin Memeti Vor 8 Tage

  Super bashkëpunimi 👍

 • Adi Adi
  Adi Adi Vor 8 Tage

  Eh si gjithmon keng qe te kenaq shpirti ben Irkenc Hyka bravo 👏👏 flm qe na dhuron kaq keng te bukura 😘😘 love you 😍😍

 • Massimo Di Monte
  Massimo Di Monte Vor 8 Tage

  Shume e bukur kjo kenge .

 • era 99
  era 99 Vor 8 Tage

  irkenc si gjithmon i mrekullueshem me kenget qe kendon ❤❤❤

 • bona zenelaj
  bona zenelaj Vor 8 Tage

  😢😢

 • Berisha Berish
  Berisha Berish Vor 8 Tage

  e mir aa....

 • Bahri Ujupi
  Bahri Ujupi Vor 8 Tage

  super hit

 • Trap
  Trap Vor 8 Tage

  How the fuck did it go to #1?

 • Mattsson 1
  Mattsson 1 Vor 8 Tage +2

  Nul

 • Redi Stiven
  Redi Stiven Vor 8 Tage +1

  Nuk na zhgënjen asnjehere gjithmonë kenaqesi të degjosh zerin e ketij djali vertet të talentuar 🌞

 • Bekim Sefedini
  Bekim Sefedini Vor 8 Tage +1

  Kallne ma shpesh

 • ASK55
  ASK55 Vor 8 Tage +1

  Woaw this guy is hottttt

 • diese _Kurdin01
  diese _Kurdin01 Vor 8 Tage

  Deutsche???😅😂❤️

 • Voca itali
  Voca itali Vor 9 Tage +1

  Ohh Shum kenge e qellume 💔👁💘👍👑🍰⭐🙏🙏👏👏👏👏

 • Nora Nora
  Nora Nora Vor 9 Tage

  i loveee it

 • Lannda Ak
  Lannda Ak Vor 9 Tage

  Kaltrina 👌👌❤

 • Mergim Hasanaj
  Mergim Hasanaj Vor 9 Tage

  Dëgjoje këngën në spotify
  open.spotify.com/user/31revyagh3vqw6cfwesrsyg7fpee/playlist/0PObB1lv4Ok0wj2shL8Iug?si=ErEJXbBhSSmkFvJdO42ZCQ

 • Ajni Xhesi
  Ajni Xhesi Vor 9 Tage

  Je kengetari im i preferum..kenget e tua te prekin ne zemer . Hallall lart e me lart

 • Loreta Gashi
  Loreta Gashi Vor 9 Tage +1

  Une Jam italiana po di me foto ship

 • Loreta Gashi
  Loreta Gashi Vor 9 Tage

  Sum i biker osht a po

 • Miranda Kasa
  Miranda Kasa Vor 9 Tage +1

  Bravo IRKENC HYKA

 • Mevi Shehu
  Mevi Shehu Vor 9 Tage

  Nje nga ato kenget qe e degjon mengjes , dreke , darke edhe nuk te merzitet.
  Very beautiful song ♥️

 • S U P R E M Ez
  S U P R E M Ez Vor 9 Tage

  I like this song!

  Like if you do too!

 • Clarek Milina
  Clarek Milina Vor 9 Tage

  ♥♥♥♥♥

 • leo-luca team
  leo-luca team Vor 9 Tage

  Für alle deutsche schaut mal bei meinem Kanal vorbei ich rape und bin 12 schaut bitte vorbei

 • DIVA 4EVER
  DIVA 4EVER Vor 9 Tage

  Mbaresi dhe tek kjo keng

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao Vor 9 Tage

  super super👍👏👏👏

 • Anna Konomi Troka
  Anna Konomi Troka Vor 9 Tage

  Sa bukur

 • Vali Dora h
  Vali Dora h Vor 9 Tage

  Favorite 🎶🎵🔊

 • Atlantis Art
  Atlantis Art Vor 9 Tage

  J'aimes assez bien même si je comprend pas vôtre langues

 • Atlantis Art
  Atlantis Art Vor 9 Tage

  💙

 • Nantia Ever
  Nantia Ever Vor 9 Tage

 • Sokol Shqipe
  Sokol Shqipe Vor 9 Tage

  Akoma po vuaj 😔

 • Anxhela Hysa
  Anxhela Hysa Vor 9 Tage +2

  Super keng ❤️❤️

 • Eraldo Xhelili
  Eraldo Xhelili Vor 9 Tage +1

  Irkenc, faleminderit që riktheve përsëri këngëtaren Kaltrina Selimi në muzikë. Dhe për ne fansat që duam zërin, këngët, muzikën tënde bëhu më prezent me intervista në gazeta, radio & televizion. Duam të njohim më shumë Irkencin.

 • HR 13
  HR 13 Vor 9 Tage +6

  BIG BIG. Love from Croatia! Obozavam pjesmu! ❤️❤️❤️❤️

 • Ndero Lima
  Ndero Lima Vor 9 Tage +9

  Vetëm njerzit e shkolluar dhe artista te vertet te muzikes mund ta bejne nje keng te tillë , keng e bukur e klasit te pare qe nuk pershkruhet me fjal , gjithcka perfekt teksti dhe melodia . Ju lumtë

 • Mirjana Morina
  Mirjana Morina Vor 9 Tage

  Komplimente per kenget Irkenc si gjithmone na kenaq , suksese e gjithmone lart e me lart 🤗☺

 • Samire Pllana
  Samire Pllana Vor 9 Tage

  Teper mire hitttttt ju pershendes

 • Fatime Gjoka
  Fatime Gjoka Vor 9 Tage

  Kengë shumë e bukur like komentit nese mendoni se esht një. hit shum i bukurë!🙈

 • Driton Kelmendi
  Driton Kelmendi Vor 9 Tage

  Kengtari lrkenc dhe kaltrina selimi dy kengtare ma te mir sukese per juve dyve like bon ♥️♥️😘😘❤️❤️👌

 • Elida Hajdari
  Elida Hajdari Vor 10 Tage

  Ty te rujt zoti se ti te knaq shpirtin. Ne cdo keng tenden aty gjej veten.bravo Irkenc

 • nsadriu
  nsadriu Vor 10 Tage

  Shum këngë e bukur që të prek në shpirt.Suksese të dyve!

 • Dosier K
  Dosier K Vor 10 Tage

  Mashum se 100 milion view meriton Big up 🔊

 • Burim Sadiku
  Burim Sadiku Vor 10 Tage

  Flori kendon bukur dhe eshte face,po edhe ky po kendojka bukur suksese