Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema (Official Video)

Teilen
Einbetten
 • Am 8 Nov 2018 veröffentlicht
 • ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: fanlink.to/Kthema
  Music: Irkenc Hyka
  Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA)
  Mix & Master: JoJo

  Irkenc on Instagram : smarturl.it/Irkenc
  Irkenc on Facebook : smarturl.it/IrkencHyka
  #irkenc #kaltrinaselimi #kthema
 • UnterhaltungUnterhaltung

KOMMENTARE • 787

 • Repzy `
  Repzy ` Vor 8 Tage

  Mashallah Erkenc 👑👑🎵🎵🎶🎶🎙🎙

 • Matilda Peza
  Matilda Peza Vor 13 Tage

  super kenge ❤❤

 • Bernardo Rina
  Bernardo Rina Vor 16 Tage

  Supet

 • Alma Agaliu
  Alma Agaliu Vor 18 Tage

  Orea tragudhi

 • Medina Bajramovic
  Medina Bajramovic Vor 19 Tage +1

  👌💞🔥🎹

 • Denis Kosova
  Denis Kosova Vor 19 Tage

  Bravo Endrit Mumajesi MUMA. Sic ke emnrin ke bere dhe kengen. E ke ndrit kte super kenge... Pike se pari falenderimet te takojne ty qe e shkruan kengen dhe pastaj keto qe kendojne. Bashkpunim shume i mire i te treve. Suksese te metejshme

 • Tumblr Pics
  Tumblr Pics Vor 23 Tage +1

  kjo keng shum e mir dhe bashkpunimi i qelluar por ni verejtje per kaltrinen e ke tepru shum me ndryshim e pamjes dhe e ke ndrydhu stilin e te kenduarit ma mir qysh e ke pas ne fillim stilin dhe zhanrin e muzikes te ka shku ma shum edhe me shminkat e ke tepru ne qe spot kenga e mir por ti aspak sme ngjan me kaltrinen je bo si sozija e saj me vjen keq per kritika por eshtd mendimi im

 • Genti Hyka
  Genti Hyka Vor 25 Tage

  e adhuroj kete kenge je ma i miri prej krejdve irikenc 😥😥

 • Jurgen King
  Jurgen King Vor Monat

  Amon kjo kenga sja vlen me I Bo unlike kush ja ka booo amon 710 unlike sja vlen sepse sdini te jetoni edhe te digjoni muzik sdini kjo keng esht super por njerzitt nga inatii bejn unlike

 • jana marke
  jana marke Vor Monat

  OBSESSED with this song.

 • Donika Nika
  Donika Nika Vor Monat

  Keng shum e mir,e ti irkenc e ki nje ze tveqantt.

 • Ganne M
  Ganne M Vor Monat

  😍😍🔥🔥🔥 Kthema zemren qe ta dhash ,ti se meriton me te dasht😢😢

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Vor Monat

  shum hit ibukur kurr sbehet bajat kaltrina yll bote

 • ferdi karai
  ferdi karai Vor Monat

  👌👌👌👌👌👌👌👌👏

 • Alaudin Zymeri
  Alaudin Zymeri Vor Monat

  Do kalojn vite dhe si kjo kenge nuk do kete😍😘😍😍like kush mendon keshtu😘😍😍

 • E63S Albania
  E63S Albania Vor Monat

  Super Kongggggggggff

 • florjana Gjokaj
  florjana Gjokaj Vor Monat

  Shum bukur ❤❤💕💕

 • Super HTonic
  Super HTonic Vor Monat

  Krejt lavdatat per irkencin amo kaltrina perfekt Po knon Hallall 👏🏼👏🏼👏🏼

 • Enerida Hoxhaj
  Enerida Hoxhaj Vor 2 Monate

  Eee esht e veshtir ta harrosh nje person q e ke dasht pa fund

 • TSuNaMi
  TSuNaMi Vor 2 Monate

  Çok Güzel 🇹🇷🇦🇱❤💛🎶

 • Sabi Sabi
  Sabi Sabi Vor 2 Monate

  Nice song

 • Erjon Gashi
  Erjon Gashi Vor 2 Monate

  shum bukur bukur ju lumt badhkpunim prefekt

 • Bali M
  Bali M Vor 2 Monate +1

  Irkenc ë kalle krejth shum fort fare

 • Islam Kull
  Islam Kull Vor 2 Monate

  Shummmm e bukur kjo kenga
  Bravi

 • Yll Dervishaj
  Yll Dervishaj Vor 2 Monate

  Nice

 • Shkoder Alllahhd
  Shkoder Alllahhd Vor 2 Monate

  kombinim jashtzakonisht i bukur

 • Ajmone Uruci
  Ajmone Uruci Vor 2 Monate

  Kang e pazevendsushme nji kang qe 100 her e ndegjon edhe kur nuk te bahet e bajat bravo dyt jan te shelqxshem

 • julia Gashi
  julia Gashi Vor 2 Monate

  shummm shumm keng e bukur

 • Radost Dimitrova
  Radost Dimitrova Vor 2 Monate

  lyricstranslate.com/bg/kthema-return.html
  Return
  Irkenci:
  Return me the heart i gave you
  You don't deserve what I gave you
  I don't know if ihave said it
  because i was hurt when we broke up

  Katrina:
  Return to me the time I gave you
  Return the tears,return the bullets
  Better if they kill me
  rather than seeing you with someone else

  Irkenci:
  This heart,I will pick it up piece by piece
  My whole life I will love you
  for the rest of the life it is left in me

  Katrina:
  How wrong,how wrong,how wrong
  I know it from the beginning
  From love there is no cure
  Ahhh my soul

  Irkenci:
  Return me the heart i gave you
  You don't deserve what I gave you
  I don't know if ihave said it
  because i was hurt when we broke up

  Katrina:
  Return to me the time I gave you
  Return the tears,return the bullets
  Better if they kill me
  rather than seeing you with someone else

  In my heart ,for someone else
  there is no place
  in your whole life you gave me love
  but poisonous love

  Irkenci:
  How wrong,how wrong,how wrong
  I know it from the beginning
  From love there is no cure
  Ahhh my soul

  Return me the heart i gave you
  You don't deserve what I gave you
  I don't know if ihave said it
  because i was hurt when we broke up

  Katrina:
  Return to me the time I gave you
  Return the tears,return the bullets
  Better if they kill me
  rather than seeing you with someone else.

 • Lionola Dia
  Lionola Dia Vor 2 Monate

  kenga shum bukur edhe te dyt po kendoni bukur por ti kaltrin koke plak shum edhe syt ne grope te paskan hy sikur ato shtrigat plaka. mos u vesh mo si nuse se nuk i ka hije plakes jooo 😑😑😑

 • Kastriot Morina
  Kastriot Morina Vor 2 Monate +2

  😊🤩😍👍

 • Daniel Minecraft
  Daniel Minecraft Vor 2 Monate

  Super kenge bravo te dyve jeni yje

 • Tina Mazreku
  Tina Mazreku Vor 2 Monate

  sa mir bravooo shum t mir jenii na knaqqttt bravoooòoo

 • Samsung Sa
  Samsung Sa Vor 2 Monate

  Duhet te ma kthesh zmr Persi Lace 🌟🌟🌟

 • Narcisa Narcisa
  Narcisa Narcisa Vor 2 Monate

  Kthema zmr qe ta dhash ti se meritove dashnin Tim 😣😭😭nga dashnia spaska sherim sa kam vuajt kur u ndam me nje tjt smund te shoh 😭😭💔

 • Mimi Schmidt
  Mimi Schmidt Vor 2 Monate

  💫👍

 • Mimoza Rira
  Mimoza Rira Vor 2 Monate

  shum e bukur koplimeti ❤❤

 • Manjola Struga
  Manjola Struga Vor 2 Monate

  Super kenge🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩🤩🤩🤩🤩

 • Lilli Mi
  Lilli Mi Vor 2 Monate

  ❤💔

 • Kercova Tallava
  Kercova Tallava Vor 2 Monate

  29.12.1989 U.N 💘

 • Elisa Prendushi
  Elisa Prendushi Vor 2 Monate

  Kthema kohën që kam humb, kthemi lotët, kthemi plumb🙈çfarë bashkëpunimi😍

 • Joni Joni
  Joni Joni Vor 2 Monate

  super

 • Joni Joni
  Joni Joni Vor 2 Monate

  je njesh

 • Gentiana Elezi
  Gentiana Elezi Vor 3 Monate

  Kenge shum e bukur bravo !Ke nje ze te embel!!!

 • Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni Vor 3 Monate

  Ky meriton dhe më shum

 • Ina Selimi
  Ina Selimi Vor 3 Monate

  Gjithe jeten kam me te dasht sa jete m ka mbet ! ❤

 • erisa begu
  erisa begu Vor 3 Monate

  Kjo kenege eshte fantastike😍😍

 • Jona Jona matmuja
  Jona Jona matmuja Vor 3 Monate

  Me mira her e ngjoj kete keng zoti ju rujt super kenge yje te dy jeni suksese kudo⭐️⭐️❤️❤️

 • Ilyrian Bloodline
  Ilyrian Bloodline Vor 3 Monate

  Kurr mos u nal irkenc je i mrekulushem 👏🏻👏🏻👏🏻

 • shqipgaming shqipgaming

  Kaltrina selim urime kenga 💖😙

 • shqipgaming shqipgaming

  Sa mir

 • Yennia Malca
  Yennia Malca Vor 3 Monate

  Waooooooooo❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Hidajte Nallbani
  Hidajte Nallbani Vor 3 Monate

  Super kenge...

 • Btflbrxgrl 1inNY
  Btflbrxgrl 1inNY Vor 3 Monate +1

  👎👎👎👎👎👎👎

 • Mbreti Jetes
  Mbreti Jetes Vor 3 Monate +3

  Irkenc Hyka ft Flori Mumajesi ❤💪

 • liridona pajaziti
  liridona pajaziti Vor 3 Monate

  ❤️❤️🙏

 • annonim anonim
  annonim anonim Vor 3 Monate

  Love this song and love this singers

 • enea ganiu
  enea ganiu Vor 3 Monate

  Teksti
  Kthema zemren qe ta dhash
  Ti se meriton met dash
  Nuk e di a ta kan than sa kam vujt un kur u ndam
  Kaltrina
  Kthema kohen qe kam humb
  Kthemi lotet kthemi plumb
  Shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa
  Irkenc
  Kte zemer
  copa copa p.o. e mbledh gjith jeten ka me dasht sa jet mka mbet
  Kaltrina
  Sa gabim sa gabim
  E kom dit qe n fillim
  Nga dashina s ka sherim ah shpirti I'm

  Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht nuk e di
  A ta kan than sa kam vujt un kur u ndam
  Kaltrina
  Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa
  Kaltrina
  Kte zemer per nje tjeter nuk kam vend gjith jeten mdhe dashni p.o. dashni helm
  Sa gabim sa gabim E kom dit qe n fillim nga dashina s ka sherim ah shpirti
  Kthema zemren qe ta dhash ti se meriton met dasht nuk e di a ta kan than sa kam vujt un kur u ndam
  Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ata mem vra se me tjeter ty met pa.
  Like plizz

 • Pat Shala
  Pat Shala Vor 3 Monate

  Bravo per tekstin ne video.

 • Anastasi Coliu
  Anastasi Coliu Vor 3 Monate

  Bravo ,super dhe kenga e radhes

 • Ελενα Σαρικα

  Shum kenge e bukur prekese bravo ju lumte goja suksese

 • Bana Berisha
  Bana Berisha Vor 3 Monate +1

  Give me back my heart that I gave you
  You dont deserve to be loved
  I dont know whether they told you
  How much i grieved when we broke up
  Give me back the time I lost
  Give me back my tears, give them back to me as bullets
  It’s better to be killed by them
  than to see you with someone else

  This heart, she/he picks it up piece by piece
  I will love her/him for the rest of my life whatever the lengh
  How wrong how wrong how wrong it was
  I’ve known from the very beginning
  There is no cure for love
  Oh my poor soul

  Give me back my heart that I gave you
  You dont deserve to be loved
  I dont know whether they told you
  How much i grieved when we broke up
  Give me back the time I lost
  Give me back my tears, give them back to me as bullets
  It’s better to be killed by them
  than to see you with someone else

  In my heart, there is no place for someone else
  All my life you gave me love but toxic love
  How wrong how wrong how wrong it was
  I’ve known from the very beginning
  There is no cure for love
  Oh my poor soul

  Give me back my heart that I gave you
  You dont deserve to be loved
  I dont know whether they told you
  How much i grieved when we broke up
  Give me back the time I lost
  Give me back my tears, give them back to me as bullets
  It’s better to be killed by them
  than to see you with someone else

 • Nexharije Emerllahu
  Nexharije Emerllahu Vor 4 Monate

  Bravo

 • Roshi Tallamanda
  Roshi Tallamanda Vor 4 Monate

  😂😂😂😂😂❤❤❤💋⚘

 • Soni Vl
  Soni Vl Vor 4 Monate

  sa gabim sa gabim e kam dit qe ne fillim😢😢💔💔👏👏

 • Max Kadriu
  Max Kadriu Vor 4 Monate

  Këngë e bukur, s'ka fjalë.
  Irkenc Hyka - me e mbajtë në mënd këtë emër.

 • Zsanett Zsibrita
  Zsanett Zsibrita Vor 4 Monate +1

  ❤❤❤😘😘😘

 • albania gaming tv
  albania gaming tv Vor 4 Monate

  Kjo zemr Copa Copa po mbet me dhe dashni po dashni helm kthemi lotet qe kam derdh kthemi plumb shum me mir ata me vrai se me tjeter Ty me tpa

 • Bernardo Rina
  Bernardo Rina Vor 4 Monate

  Nuk ka dit mos degjoj t

 • Bernardo Rina
  Bernardo Rina Vor 4 Monate

  O zot cfsr kenge je njesh

 • tayna tayna
  tayna tayna Vor 4 Monate

  Shum ma mir ata mem vra sa me tjeter ty met pa💥👍💙LIKE

 • Oscillator Gaming
  Oscillator Gaming Vor 4 Monate

  Flori...... pastaj vjen Irkenci

 • Mirlinda Bytyqi
  Mirlinda Bytyqi Vor 4 Monate +1

  Bravo suksese

 • Sabani Besnic
  Sabani Besnic Vor 4 Monate

  forever kaltrina +irkenc

 • Alma Muskaj
  Alma Muskaj Vor 4 Monate

  Kthemi kohen q kam humb

 • Aldon&Ajna Sylejmani
  Aldon&Ajna Sylejmani Vor 4 Monate

  👍😰

 • Megiddo Megu
  Megiddo Megu Vor 4 Monate

  Na fute ne tok me ket ze qe ke lorenc

 • Mendime Bekiri
  Mendime Bekiri Vor 4 Monate +1

  Kthema zemren qe ta dhashhhhhhh .! Uff 😢volumin deri ne fund .!!!!!!!

 • Kiri Dafina
  Kiri Dafina Vor 4 Monate +1

  😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

 • endrit kreka
  endrit kreka Vor 4 Monate

  shum bukur te dua je i papar do te digjoj konget e tua

 • Megiddo Megu
  Megiddo Megu Vor 4 Monate

  Shum bukur kendon

 • Megiddo Megu
  Megiddo Megu Vor 4 Monate

  Kthema zemren

 • Sherafkan Safarov
  Sherafkan Safarov Vor 4 Monate

  🤙🤙🤙😞

 • Ermin Qava
  Ermin Qava Vor 4 Monate

  Kthema kohen qe kam humb kthemi lotet kthemi plumb shum ma mir ATA .mem vra SE me tjeter ty met pa

 • Gabriela Gabyy
  Gabriela Gabyy Vor 4 Monate +1

  😍🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩 ylli muzikes shqiptare 🤘🤘

 • Migena Haziri
  Migena Haziri Vor 4 Monate

  superrrrrrrrr superrrrrrrrr

 • Emaa Gashi
  Emaa Gashi Vor 4 Monate

  O Allahh mknaqii qikjo kong , the best song eveeeeeeeeeer 😍😍😍😍😍😍

 • Mira Alataş
  Mira Alataş Vor 4 Monate

  Do të kisha nder me këndu me Irkenç Hyken

 • GAME ZONE
  GAME ZONE Vor 4 Monate

  Kenget e tuja irkenc jan ilaq te qetesojn shpirtin

 • Elida Sala
  Elida Sala Vor 4 Monate

  super hit

 • Despoina Lilaj
  Despoina Lilaj Vor 4 Monate

  Je njeshi irkenc ... je dashuri.... 😍😍😍😍😍 shum respekte per ty ....edhe me plot plot suksese akoma...

 • Erblin Lusha
  Erblin Lusha Vor 4 Monate

  Super Kenge ... Super Super

 • Andreina Memajdini
  Andreina Memajdini Vor 4 Monate

  Super bravo😍😍😍

 • Eni Eni
  Eni Eni Vor 4 Monate

  Edhe ti per elvanen e ke 😂😂😂😂

 • brisi isirb
  brisi isirb Vor 4 Monate

  Te lumte Irkenc vetem ti ke bere kenge te bukura

 • brisi isirb
  brisi isirb Vor 4 Monate

  Kenge shume e bukut

 • Nita Murati
  Nita Murati Vor 4 Monate +2

  SUPER KENG SUPER BASHKPUNIM GJITHQKA PERFEKT JU LUMT PER KET KENG NA KNAQET SHQIPRI KOSOV JENI NJE SEPAKU ME MUZIK E KU MA MIR MUZIKA I QAN EDHE MALET FLM QE NA BONI MU NI MIR MOS NA LASHT ZOTI PA JUVE ARTISTA

 • Angel Angel
  Angel Angel Vor 4 Monate

  Kthema zemren qe ta dhash
  Ti see meriton me t dasht💖💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍💋💋💋💋💋❤❤❤❤super keng

 • Luan Dana
  Luan Dana Vor 4 Monate

  bravo kaltrina gjithmone e bone hit edhe irkenci mire

 • Bella Lami
  Bella Lami Vor 4 Monate +1

  Kthema zemren 😢