Tap to unmute

2TON - M`LUJTE

Teilen
Einbetten
 • Am 21 Nov 2022 veröffentlicht
 • Spotify: open.spotify.com/track/6T6rDV...
  Produced by: Dardd
  Mastered: Don Gima
  Video: MAX Production
  METRO MUSIC
  …………………………..
  Follow 2TON:
  Instagram: 2tonofficial
  Tik Tok: www.tiktok.com/@official2ton
  …………………………
  🔔Subscribe to the 2Ton’s channel: declips.net/user/2TONoffical
  ………………………….
  PRE REF:
  Kmishen me lula
  E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye
  Lula
  Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye
  REF:
  T`du bre m`lujte menen ti ma lujte
  Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte
  4x
  VERSE:
  Spo muj me ti hek syt yeah sorry sorry
  A jon buzt e tua a i ka bo doktori
  Uu qfar mmmm mori mori
  Spo guxoi me fol se ndytet fjalori
  Krejt senet e tua un ti dua dua
  Qa kisha hek te ti jon shoqet tua
  Po na xhelozojn ty edhe mua
  Hajde ti te une qojav ni mhuaa
  REF:
  T`du bre m`lujte menen ty ma lujte
  Menen ty ma lujte bre menen ty ma lujte
  mhuuaa
  4x
  VERSE 2:
  Provoje niher ti shijen tem
  Tani ska problem nese munesh lem
  Noshta ty pot doket qe po boj flirt
  Zemra o ka mbon mu vrrr
  PRE REF:
  Kmishen me lula
  E benzin e bardh ye e benzin e bardh ye
  Lula
  Per ty jom tu ardh ye per ty jom tu ardh ye
  REF:
  T`du bre m`lujte menen ti ma lujte
  Menen ti ma lujte bre menen ti ma lujte
  4x
 • UnterhaltungUnterhaltung

KOMMENTARE • 419

 • Sophia Miller
  Sophia Miller Vor 2 Tage +80

  Një Rrespekt Shum Të Madhe Bravo 2Ton Shum Suksese Të Madhe Me Tjerat Hitet E Reja Maqedoni Shqipri Kosovë Malzi Ndëgjohet Vetëm Muzika Kënga Jote Rrespekt 2Ton🇦🇱🇽🇰🇲🇰🌍🌏🌎🪐🌪☄🔥💥👑🙏🏻

 • denys velija
  denys velija Vor 5 Tage +193

  Respect je ma i miri i estrades i cilli meriton shum Respect njeriu qe ne asnje keng ska perdor fjale banale dot jesh gjithmon me i miri zoti ju Rujt ne cdo kohe te jetes🎉

  • Ismail Xhaferi
   Ismail Xhaferi Vor 2 Tage

   Je.ma.i.miri.dhe.je.kon

  • Elsi Dama
   Elsi Dama Vor 3 Tage +1

   😂😂😂

  • Florentina Hyseni
   Florentina Hyseni Vor 3 Tage

   @Ev qato desht me kshyr a ka hala qe bajn qesi komente muzikt e ti 😂

  • Qendrim Topalli
   Qendrim Topalli Vor 4 Tage

   Mos fol pldh

  • rine
   rine Vor 4 Tage +1

   @Ev hahahahhaa a e paske vrejt 😅0 alokol 0 femna desh 😅😅😅

 • Gena Lusha
  Gena Lusha Vor 20 Stunden +3

  Nje nder kengetaret qe kurr ska me i vdek emri .♥️ sherus zemrash ky njeri♥️♥️

 • Vjoleta Ndoja
  Vjoleta Ndoja Vor 5 Tage +29

  Njeri me kembe ne toke respekte per ty vetem ti ja din vleren vujtjes kur ishe shum broke e ku je sot ne skenat e medha🙏🙏🙏🙏sukseseeee

 • MOTIVOHU
  MOTIVOHU Vor 4 Tage +39

  Asnjëher komenti I'm ska qen I Pari a mund të ndodh kjo për her të par nvaret nga ju Ju dua😀🥰

 • Klaudia Tuci
  Klaudia Tuci Vor Tag +5

  Kengetari im i preferuar! Zeri me i bukur 😍😍

 • T1NNO VLTN
  T1NNO VLTN Vor 5 Tage +59

  2Ton
  Zero Alcol
  Zero Gun
  Zero bad words
  Just The best LOVE
  Ma Lujte mendjen🔥🔥🔥

 • Filiza Imeraj
  Filiza Imeraj Vor 4 Tage +46

  kenget e te vetmit qe muj mi lshu pa hezitim edhe ne pranin e prindve tmi💎🙏🏻

  • alije hoti
   alije hoti Vor 3 Tage +1

   shum e vertet kenget qe skan asnje fjal banale

  • Sefedin Meziu
   Sefedin Meziu Vor 4 Tage +2

   Shum eshte e vertete , eshte shume gjigand

 • TürkishDelight
  TürkishDelight Vor 4 Tage +3

  I love all of your songs! I listen to you everyday.. King of music. 👏🏼

 • alisja alisja
  alisja alisja Vor 5 Tage +29

  Kur 2 ton nxjer hite nuk ndalem dote pa kercyer 😁zoti te bekoj dhe sukses ne jet o mbret🙏🙏🙏🙏

  • Kosova Shqipëria
   Kosova Shqipëria Vor 4 Tage

   @alisja alisja uffffaaaaa

  • alisja alisja
   alisja alisja Vor 4 Tage

   @Kosova Shqipëria jo ré qa thua nuk me duhesh valla . Kujdes kur flet edhe me ke flet shoku ok

  • Kosova Shqipëria
   Kosova Shqipëria Vor 4 Tage

   @alisja alisja po valla ani te isha dhe un me ty

  • alisja alisja
   alisja alisja Vor 5 Tage +1

   @Kosova Shqipëria pse jo kenget e ktij te bejn mu shkunde 😁😁

  • Kosova Shqipëria
   Kosova Shqipëria Vor 5 Tage +1

   Paske me u shkund

 • Butridea🖤
  Butridea🖤 Vor 4 Tage +79

  0%mendjemadhesi🙄
  0%zhveshjeee😡
  100%talent❤
  Suksese_____bro🤭🤯

 • Trapofoni Drillore
  Trapofoni Drillore Vor 4 Tage +9

  Shum bukur , pe du me pa 2tonin ne nje project si konga “Gandi- 3 Telefona “ 👍👍👍

 • Klendi Mani
  Klendi Mani Vor 5 Tage +33

  Shum keng e bukur problemi i kesaj kenge eshte qe mbaron shpejt 🔥🔥🔥👏👏👏

  • Nоt RiскrоII 🅥
   Nоt RiскrоII 🅥 Vor 5 Tage +1

   Link to the clip : trailer new music
   declips.net/video/jhTTxdBKSyI/video.html

 • Alma Xheleshi
  Alma Xheleshi Vor 4 Tage +4

  Shume te pakte kan mbet si ti,kenget tua degjohen dhe shihen me kenaqsin me te madhe suksese paç perhere 🥰

 • Tanwir Ali
  Tanwir Ali Vor 12 Stunden

  Albania 🇦🇱 music is 🔥🔥 big respect to @2tonOfficial love my brother from UK 🇬🇧

 • Magbule Besiri
  Magbule Besiri Vor 5 Tage +5

  2ton respekt per ty je shum njeri me zemr tmir . m'lujte❤️🥺❤️‍🔥

 • privat
  privat Vor 3 Tage +2

  2 ton te shokon me muzike e flaje te buta.. Shume perfekt je. Einfach klasse. 👌👌👏🙏

 • Antoneta Rrapi
  Antoneta Rrapi Vor 2 Tage +1

  Wow super cool kenga bravo melodia dhe teksti shum interesante fantastike!suksese uroj te nominohet kjo kenge mahnitese!artisti mahnites nje kenge romantike e bukure shqiptare!💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫👍👍👍👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴🤴💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 • AL PABLO
  AL PABLO Vor 3 Tage +1

  Bro je dhe do mbetesh me i miri nga artistat respekt per tt se e merita te jeah ne maj ❤️🫶

 • Narox Ni
  Narox Ni Vor 2 Tage +2

  Love his voice from iran😍❤

 • Edisa Murati
  Edisa Murati Vor 4 Tage +7

  A mendoni qe personi mai thjesht qe si flliqt tekstet me asnje fjal banale si qyky 2Toni ✌

 • Albulena Balaj
  Albulena Balaj Vor 4 Tage +6

  Prappppp aaaaa 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Respekt s‘ka me ty në Estraden Shqipë👏👏👏👏🎤🔥

 • Luljeta Haliti
  Luljeta Haliti Vor Tag +1

  Ti je numer 1 gjithmon na knaqe te lumt kenget e tua ngohet ne prani te gjithkujn se i ki tekstet perfekt klipet me te shikuar jo maskarallak

 • reolanda bora
  reolanda bora Vor 5 Tage +11

  Edhe ti bre na ke luajtte mendjen me kenget e tua 🥰🥰🥰

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani Vor 4 Tage +3

  Respekt 2 Ton ma i miri je, i pres kangt e tua gjdo her Pa durim ❤️💎👏👏🔥🔥

 • Flavio Shahini
  Flavio Shahini Vor 3 Tage +2

  Bravo qdo keng e bukur si gjithmon 🥰

 • Erjonaa
  Erjonaa Vor 4 Tage +5

  Kënge shumë e bukur respekt je një këngëtare shumë e mirë 👏👏👍

 • Tanwir Ali
  Tanwir Ali Vor 12 Stunden

  Can't stop listening to your music keep up the good work habibi ♥️💯

 • gersild mema
  gersild mema Vor 4 Tage +3

  Mbaroji kenga vetem duke then "mendjen ti ma luajte" 😅 2 ton paske ra mrena me duket 💝

 • Fi Mea
  Fi Mea Vor 4 Tage +4

  Stilin kerkush smundet meta kopju je i veqant prej krejt artistve bravo si cdo her hite bon vllaqko 🔥

 • L
  L Vor 4 Tage

  Kakav s’nalesh ti jo, bravo te kofte pasha zotin! I njejti i njejti ke mbet.

 • MS
  MS Vor Tag +1

  Përshendetje me kët këng nga Gjermania për vajzen nga KS. ❤️❤️

 • Gjakovarja
  Gjakovarja Vor 4 Tage +6

  Veq sa fillon muzik,dihet se kang asht💣💣💣💣💣
  2Ton⭐️⭐️⭐️🤴Estrades

 • Ermal hoxhaj
  Ermal hoxhaj Vor 3 Tage +2

  0 fjal banale 0drog thjesht disa buza sps ika lezet stili respekte ❤😊

 • SHQIPFantaziTV
  SHQIPFantaziTV Vor 4 Tage +2

  Qfar kange pa fjal
  Qdo gje Fenomenal 🤷‍♂️🤷‍♂️❤️❤️❤️
  Arton Legjend je vllaqko Zoti trujt

 • Laureta Mehmeti
  Laureta Mehmeti Vor 3 Tage +1

  Bravo 2toni respect per ty 🤩🤩😘😘 te uroj suksese te dua kengetar im i preferuar 😘😘

 • o.j
  o.j Vor 2 Tage +1

  I vetmi REPER qe pa u shajt dhe perdor fjale fyese dhe banale bon kang HITA👍

 • Anita Shabani
  Anita Shabani Vor 4 Tage +1

  Vallah na lujte ti neve me kto kenge e tua 2ton .. je ma i miri 🥰

 • Tina
  Tina Vor 4 Tage +2

  Respekt shqipe përshendetje nga 🇨🇭

 • Aurel Nushi
  Aurel Nushi Vor 4 Tage +2

  Je nje kengtar me shum respekt tkonft zemra gjithmon o maj miri shqiptaris tpaqim gjithmon ❤❤❤❤

  • Butridea🖤
   Butridea🖤 Vor 4 Tage

   Jeni te mirepritur per ndonje vizit tek kanali im ju ruajt zotii🙏

 • Jehona Tairi
  Jehona Tairi Vor 3 Tage

  Je kengtari im i preferuar 👍❤️

 • Elvis Rebl
  Elvis Rebl Vor 2 Tage +1

  Tr gjitha kenget e tuja i kam te freferiti ! 🙌

 • Fatbardha Kodhelaj
  Fatbardha Kodhelaj Vor 4 Tage +1

  Rrespekte 2ton je ma I mir nga te gjith kengetaret suksese ne muziket e vadhes❤te du shum dhe Rrespekte

 • Djana Demollari
  Djana Demollari Vor 4 Tage +1

  Super kenge suksese te metejshme 👏👏🥂❤

 • Luan Golla
  Luan Golla Vor 4 Tage +2

  Shum kenget e mira te rujt zoti ne gjdo hap te jetes o vlla shum mir👍👍👍🤲 kendon

 • Shyhret Sadiku 💎👌
  Shyhret Sadiku 💎👌 Vor 5 Tage +12

  si gjithmon 2TON 👑🥇❤️🔥🔥

  • Nоt RiскrоII 🅥
   Nоt RiскrоII 🅥 Vor 5 Tage +1

   Link to the clip : trailer new music
   declips.net/video/jhTTxdBKSyI/video.html

 • dolita windo
  dolita windo Vor 9 Stunden

  Ti je numer 1 gjithmon na knaqe te lumt kenget e tua ngohet ne prani te gjithkujn se i ki tekstet perfekt klipet me te shikuar jo maskarallak

 • Lion King
  Lion King Vor 5 Tage +7

  Ato na luajtën ne ti na luajte më shumë me muzikën që bën 🥲🥲🥲

 • Atdhelind Vrenezi
  Atdhelind Vrenezi Vor 4 Tage

  Respekt kengtari ma i miri i estrades 2 ton 👍🏻

 • ermirjan alia
  ermirjan alia Vor 4 Tage +1

  Betohem qe je kengetari ma I mir, nuk ka dit qe nuk I degjoj kenget e tua..

 • Born pink_blackpink
  Born pink_blackpink Vor 4 Tage +3

  Yoldan çekilin. müziğin kralı geldi 🏆🏆🏆🥇🥇🥇

 • Fatlum Helshani
  Fatlum Helshani Vor 4 Tage +1

  Rrespekt njeri ma i mir qe ka pas estrada dej me sod qdo kang e ke pas pa fjal banale rrespekt

 • Yertai
  Yertai Vor 4 Tage +3

  Awesome!🤩 Already remixed this song!

 • Marisa Firanj
  Marisa Firanj Vor 4 Tage

  Je me i miri bravo 2ton suksese😍❤️

 • Ermonela Dana
  Ermonela Dana Vor 4 Tage

  Meriton suksese, eshte per tu adhuruar !

 • Valon Arifi
  Valon Arifi Vor 4 Tage +5

  Kendofsh gjithmone o gjigand !

 • Rajmonda Frroku
  Rajmonda Frroku Vor 4 Tage +2

  Kenge shum e bukur. Edhe vajza ne klip ⭐⭐⭐

 • Nderim Rexhepi
  Nderim Rexhepi Vor 4 Tage

  Një Rrespekt Shum Të Madhe Bravo 2Ton Shum Suksese Të Madhe Me Tjerat Hitet E Reja Maqedoni Shqipri Kosovë Malzi Ndëgjohet Vetëm Muzika Kënga Jote Rrespekt 2Ton🇦🇱🇽🇰🇲🇰🌍🌏🌎🪐🌪️☄️🔥💥👑🙏🏻

 • Klea Hidri
  Klea Hidri Vor 4 Tage

  Qysh 2009-2010 te degjoj edhe akoma me pelqen si ateher dhe sot ❤❤

 • Ahmet Stafa
  Ahmet Stafa Vor 4 Tage +1

  Ti do ngelesh legjend ti je maji miri nven .edhe do ngelesh maji miri nven suksese .respekte per ty trujt zoti bro je super talent super reper. Vazhdo kshu siq je .👍👍👍👍👍✌✌✌✌✌✌👑👑👑👑👑😛🙏🙏🙏🙏🙏

 • Ale Ela Kejsi
  Ale Ela Kejsi Vor 4 Tage +1

  E dime te gjithe se ti kurr sna zhgenjen zemren ne 🫀🥰

 • Irenna
  Irenna Vor 4 Tage +2

  love it❤️‍🔥❤️‍🔥🤌🏽😝

 • Albana Mustafa
  Albana Mustafa Vor 5 Tage +7

  2 Ton veq per para sukses gjith jeten 🤲❤️😉

  • Nоt RiскrоII 🅥
   Nоt RiскrоII 🅥 Vor 5 Tage +1

   Link to the clip : trailer new music
   declips.net/video/jhTTxdBKSyI/video.html

 • Anila Skenderaj 🇦🇱

  Ahh n’a lujte bre me kto kenge, n’a lujte !!😅🔥🔥

 • Edi Krosi
  Edi Krosi Vor 4 Tage

  Gjithmone me i miri, edhe sot..

 • Saimir Rusta
  Saimir Rusta Vor 4 Tage

  Bravo 2 Ton je ma i mir qe ka estrada shqiptare keshtu vazhdo mos u nal

 • Gazmend Osmani
  Gazmend Osmani Vor 4 Tage

  Ma forti du ngele gjithmon bravo Gzuar 💪

 • Falconcela
  Falconcela Vor 5 Tage

  Je njesh . Rrespekt 🇦🇱👍

 • Zenun Selmanaj
  Zenun Selmanaj Vor 4 Tage

  Bravo 2ton je nr 1 per muzik 🎉❤

  • Aulona Gashi
   Aulona Gashi Vor 3 Tage

   Bravo 2ton je nr 🥇 per muzik 💪💪💪

 • A D U L T +
  A D U L T + Vor Tag +3

  Zein aktore harrigarria, hain da dik.Si/romanzo naturala ezen bizitza osoan ezagutzen duzula dirudi......... Eta bizitza osorako zurekin eraman nahi duzuna da.. Zer bainu-eszena den hau... . ..❤❤❤ ..... Eskerrik asko jauna... Gidoilari jatorra

 • Albjon Kambellari
  Albjon Kambellari Vor 3 Tage +1

  Superrrr kenge suksese te metejshme 👑✌️🔥🔥🔥🔥🔥👏🏻🥂

 • Arjan Krasniqi
  Arjan Krasniqi Vor 4 Tage

  Bravo je numer 1 dhe do te mbetesh veq vazhdo 2Ton

 • Viral video
  Viral video Vor 3 Tage

  2 toni esht njeri qe buk me hanges ska pas
  e tash i ka miljonat i njejti person plus apet buk spo hanke veq mish 😅

 • Cnerol Ishag
  Cnerol Ishag Vor 4 Tage

  Krejt mir po pse kurr njeher 2ton se ndryshon melodijen e kengeve per ata edhe jan krejt te njejta

 • anja
  anja Vor 5 Tage

  Si gjjthmon👑👑 menjen ma lujte bre ❤❤

 • S. T
  S. T Vor Tag

  Si nuk "deshtoi" nje her bre 👏

 • Sema Ferati
  Sema Ferati Vor 3 Tage

  Shumë e mir kenga suksese më i miri

 • Rungollari Olger
  Rungollari Olger Vor 4 Tage +8

  Hiti i Radhes 🎉🎉🎉🎉 gjithmon perfect ne ate qe ben👑

 • Mario Lekaj
  Mario Lekaj Vor 4 Tage

  Bravo se po kenaqemi duke ndigju kenget e tuja?
  Respekt

 • Silva Dankshi
  Silva Dankshi Vor 4 Tage +2

  Sa I mir I vetmi qe Ben kenge pa fjal te pista shum I mir suksese e meriton

 • Jehona Tairi
  Jehona Tairi Vor 4 Tage

  2Ton in the Best❤️

 • Flamur Kurti
  Flamur Kurti Vor 4 Tage +1

  Shum kang e mir
  Menoi se osht hit I dimrit💞💞

 • _keli_22
  _keli_22 Vor 22 Stunden

  Super kenge Bravo 2ton

 • God is Love
  God is Love Vor 5 Tage

  shum dobt ne krahasim me tjerat.
  vetem 2 fjal zemren ma lujte

 • Ani Jeza
  Ani Jeza Vor 5 Tage

  Ooo dashni super keng hit si cdo kang e jotja 🔥❤️❤️❤️🥰

 • Laureta Mehmeti
  Laureta Mehmeti Vor 3 Tage

  Ne asnje kenge nuk me ke zhgenjyer te dua shume 🤴🤴🤴veq vazhdo te dua shumeeeeeeeeeeeeee🤩🤩😍😍😍😘😘😘

 • 𝑨𝒇𝒂𝒒 𝑨𝒉𝒎𝒂𝒅

  Don't Understand the Song But Still Love Him Alot

 • Born pink_blackpink
  Born pink_blackpink Vor 4 Tage +2

  Her zaman mükemmel 👍2TON

 • Fatima Yarar
  Fatima Yarar Vor Tag

  Texti i shkurt por me pelqen shum 👍

 • Wisdom
  Wisdom Vor 4 Tage

  Legjenda thote se hala 2toni osht tu than ‘Menen ti ma lujte’
  Pf muzike koti.

 • Abdyl Shala
  Abdyl Shala Vor 4 Tage

  2TON Je I Pa Zevendsueshem Ne Estraden Kosovare Rrespekt Ki Gjithom Nga Ana Ime
  Te Pershendes

 • Laabhu Singh
  Laabhu Singh Vor 5 Tage +3

  Love from India🇮🇳🇮🇳 ❤

 • Miri Caushi
  Miri Caushi Vor 3 Tage

  Ti nuk zhgenjen kurr! 💥💥

 • Namik Official
  Namik Official Vor 5 Tage

  2ton albania music king

 • abbsnn cose
  abbsnn cose Vor 21 Stunde

  Kënge shumë e bukur respekt je një këngëtare shumë e mirë

 • jola ola
  jola ola Vor 4 Tage

  Oh ti na lun krejt me Kenget e tua super 🔥

 • MR TONI
  MR TONI Vor 4 Tage +1

  Veq kte kongtar degjoj sot per sot🇦🇱🇽🇰💯🤍

 • Rejhane Latifi
  Rejhane Latifi Vor 6 Stunden

  Krejt muzikat e tua permedesh i di dikush ma bon se se ngon ose noyzin ose don xhonin un i tham kerkush so ma i mir se 2toni vazhdoo

 • Senad Arifi
  Senad Arifi Vor 4 Tage +1

  Wow sa keng e bukur 😊

 • Sami Bislimi
  Sami Bislimi Vor 5 Tage

  Je ma i mir prejt krejtve King.respekt