Tap to unmute

Teşkilat 12. Bölüm

Teilen
Einbetten
 • Am 22 Mai 2021 veröffentlicht
 • ‘Teşkilat’ 12. bölümde neler olacak?
  Zehir Etkisini Gösteriyor
  Leyal’in ölümünün ardından kurulan tuzakta kurtulduğunu düşünen Fadi, seçim çalışmalarına kaldığı yerden devam etmek ister ancak vücudundaki zehir de etkisini göstermeye başlayınca hayatının tehlikede olduğunu anlar.
  Gürcan Ortadan Kayboluyor
  Fadi’nin zehirlenmesiyle görevlerini tamamladıklarını düşünen ekip ülkeye dönmeye hazırlanırken bir başka haber onları adeta şok eder! Üstelik deşifre olma tehlikeleri baş gösterir. Hakkı ve Pınar, yeni bir plan ile tehlikeyi ortadan kaldırmak üzere harekete geçer.
  Mit’e Saldırı Planı
  Ceren ise ekibi deşifre etmek için çalışmaya devam ederken Yağmur’a ulaşır. Zehra’yı deşifre etmek için kızı Yağmur’u kullanmaya karar verir. Bu sırada Uzay, Amir ve Fadi arasındaki görüşme kayıtlarını incelerken önemli bilgilere ulaşır ve Türkiye’ye karşı büyük bir saldırı planlandığı anlaşılır.
  Ekibin İmkansız Görevi Fadi’yi Hayatta Tutmak!
  Saldırı planında Fadi’nin imzası vardır ve saldırıyı durdurabilecek tek kişi de yine Fadi’dir! Bu gelişme, Fadi’nin ölümünü de büyük bir sorun haline getirir! Fadi ise canının derdindedir ve çok gizli bir binadadır! Ekip, binaya sızmak için akıllara durgunluk veren yeni bir plan yapar!
  ‘Teşkilat’ her pazar saat 20.00’de TRT 1’de…
  Teşkilat Sosyal Medya Hesapları:
  TeskilatTRT/
  teskilattrt
  teskilattrt

KOMMENTARE • 3 908

 • YAĞIZ ZENGİN
  YAĞIZ ZENGİN Vor year +1

  Herkes Gürcanı eleştirme derdinde kimse anlamaya çalışmıyor. Hulkiyle Hakkı dayı onu en başından beri istemedi zaten, babası bile varlığından rahatsız oluyordu. Hoşlandığı kız ona salak muamelesi yapıyordu ,Serdar onu ciddiye dahi almadı. Bir tek Zehra ona iyi davrandı sonra o da varlığını unuttu. Uzayla konuşmaya çalıştı bu çocuk sırf yanlız kalmamak için o da onu sürekli tersledi. Fark ettiniz mi bir şey başarınca bile kimse tebrik etmedi. Ona rağmen Gürcan sizinle tanışmak güzeldi diyerek veda etti.

 • Nezrin Mirheshimli
  Nezrin Mirheshimli Vor year +264

  Mete başkan şehitlerin eşyalarını hatırlatdıkca bende Qarabağ savaşında şehit olan askerlerimizi hatırladım...Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin🤲😞bu bayrak dalqalasın diye çokları canından vazgeçti😔hem azeri hem türk şehitlerimize ALLAH rahtmet eylesin onlar daima kalbimizde🤲🤲🤲🇦🇿🇹🇷

 • Nur xy
  Nur xy Vor year +182

  Her bölümü film gibi her hafta yayınlanan bir dizi değil de ödüller almış aylarca hazırlanmış film kalitesinde. Umarım devam eder bu dizi ülkenin böyle kaliteli yapımlara ihtiyacı var.

 • Birinci Lazım
  Birinci Lazım Vor year +507

  *Pınar nefes alır*

 • Merve Koç
  Merve Koç Vor year +191

  Zayed Fadi karakterini canlandıran Mehmet Usta’yı çocuk dizilerinden ve Leyla ile Mecnun Kamil karakteriyle bilirdim..İlk defa böyle ciddi bi rolde gördüm ve bunca yıldır harcanmış bu adam diye düşündüm..Müthiş bir oyunculuk yeteneği varmış👏🏻👏🏻 hepinizin ellerine sağlık

 • Şafak Özer

  Ve fransa'da herkes Türkçe konuşur.. :) Emeği geçen herkese teşekkürler efsane dizi. Sonun'da kadınları güçlü gösteren bir dizinin olması.

 • Mehmet S
  Mehmet S Vor year +269

  Hakkı dayının oynadığı sahneleri yazan senarist arkadaşı tebrik ederim, gerçek bir istihbaratçının gerçekte nasıl oynayabileceğini göstermiş ayrıca hakkı dayıda rolunü iyi oynamış

 • A.A
  A.A Vor year +20

  Rabbim bu görevde olan tüm gizli kahramanlara Yar ve Yardımcı olsun... Kim bilir nerede nasıl şartlarda Vatana hizmet ediyorsunuz... Rabbim iki Cihanda sizi Muzaffer etsin...

 • etlipatatesss
  etlipatatesss Vor year +249

  Gürcan çok tatlı ama onu hickimse umursamıyor ve beni çok üzüyor :(

 • Akif
  Akif Vor year +205

  “İyi adamlar yalnızlıktan ölüyor, İyi kadınlar ise kötü adamların balkonundan gökyüzüne bakarken…”

 • Orhan Usta
  Orhan Usta Vor year +188

  Fadi'nin Hayvanaların İçinde Hayvan Gibi Asılması En Güzel Sahneydi..

 • Fatma Nur ŞENSÖZ
  Fatma Nur ŞENSÖZ Vor year +207

  Serdarin öksürdüğünü kimse duymuyor, konuşunca duyuyorlar 😂😂

 • Naz
  Naz Vor year +335

  Vatanı için kendini gözünü bile kırpmadan, 1 saniye bile düşünmeden feda eden koca yürekli adam gibi adam Serdar!

 • Aydan Fərəcova
  Aydan Fərəcova Vor year +28

  Ne güzel dizidir bu Allahım 🥰 Fazilet hanım ve kızlarıdan beri bu ikilinin uyumunu çok seviyorum Teşkilatda onları beraber görmek mütiş🤗

 • Yasemin Nalcacioglu
  Yasemin Nalcacioglu Vor year +99

  Mehmet Usta yi (Fadi) tebrik ediyorum. Müthiş oyunculuk müthiş performans.

 • Buket Topalcık
  Buket Topalcık Vor year +21

  Bu bölüm film tadındaydı,çok iyiydi. Kale'nin saldırdı planını öğrendiğimiz andan itibaren tüylerim diken diken izledim. Ufak tefek hatalar var ama bence kendilerinin üstlerine hep ekliyorlar,en azından aynı yerde kalmıyorlar. Eksikleri de konuşalım ama artılar da görmemezlikten gelinmesin. Bana göre dövüş sahnelerinde daha iyiler. Gürcan konusunda da tamam onunla empati kurup,üzülüyoruz da aynı şekilde bütün ekibi de düşünebiliriz, ben şahsen öyle yapıyorum. Karekterleri anlamamız gerekiyor. 5i vatanı için gözü kapalı ailelerini bıraktılar, birinin sevdiği hain çıktı,diğeri de küçükken vatan sevgisinden önce ailesinden mahrum kaldı. İlk bölümlerde sadece vatanı için canını verebilecek olan bir ekiptiler ama artık yavaş yavaş hem vatanlarına hemde birbirlerine bağlı bir ekip oluyorlar. Bu bağlılığı da kendileri de, bizlerde yavaş yavaş görüyoruz ve görücez. Makyaj konusuna gelince aynı macide hanım gibi sezon finalinden sonra bir de makyaj ustası katabilirler ekibe. Ve pınarın peruğu gerçekten çok kötüydü. Birde başkanın ölen mühendislerin eşyalarını çıkartığı sahnede aklıma pascalı, boynunda arabayla asılı fadiye göndermeleri geldi ufak bir hataydı ama sahnenin anlamı yönünden önemini kaybetti.

 • Sümeyye D.
  Sümeyye D. Vor year +15

  Bu bölümü o kadar güzeldi ki bayıldım, film umarım çoook uzun bir süre tutulan bir dizi olur inşallah.

 • Malila Noorzai
  Malila Noorzai Vor year +237

  " Zayid Fadi Türkiye ye hoş geldin..." Bu sözü hep duymak istemişimdir..

 • AYŞE
  AYŞE Vor year +356

  Rabbim Türk askerini Türk polisini korusun onları başımızdan eksik etmesin. . Bu dizi göğsümüzü kabartıyor bir kere daha iyi ki Türküm diyorum ..

 • Hazar Alataş
  Hazar Alataş Vor year +6

  Bizimkilerin her bölümde her görevi başarıyla harika planlarla başarıyla bitirmeleri sadece beni gururlandırmıyordur gerçekten dosta düşmana Türkiye ile Türkler ile uğraşılmayacağını uğraşanların böyle her seferinde ezildiklerini gösteriyorlar böyle devam edin çocuklar 🇹🇷👊🏻🇹🇷 Türkün yumruğunu bize düşmanlık edenlere indirin