Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye

Teilen
Einbetten
 • Am 11 Aug 2019 veröffentlicht
 • ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Stream & Download: music.onima.co/ByeBye
  Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye
  Produced by: Cricket
  Lyrics: Tayna
  Melody: Tayna, Dafina
  Music 1 by: Cricket
  Music 2 by: Jacob Lethal
  Mastered by Lorenc Aliaj
  Directed by: Alban Selimaj
  DOP: Adonis Krasniqi
  Edit by: Gezim Hysenaj
  Styling of Tayna: Donika Loci
  Styling of Dafina: Drenusha Xhara
  Make up & Hair by: Sellma & Kaci
  Executive Producer: Rinor Hykolli
  © 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
 • UnterhaltungUnterhaltung

KOMMENTARE • 9 282

 • Shqipe forlife
  Shqipe forlife Vor Stunde

  Dafina baby🌹 💀👊🏼

 • Uka Berisha
  Uka Berisha Vor 2 Stunden

  Tayna te dua😍😍😍 edhe dafina te dua😙😙😙

 • Ami jon
  Ami jon Vor 3 Stunden

  1:33 - 1:40
  Qfar katunarke Dafina n'theks hahahahaaa . Ama kshtu zonin e ka cutteee 🔥😂🥂

 • Klavius Tanushi
  Klavius Tanushi Vor 5 Stunden +1

  "Find a better duo" .....
  Goku and Vegeta 🙂

 • RONY Eti RONY
  RONY Eti RONY Vor 7 Stunden

  Fuk this my 2girls i kiss you

 • Maria Mourrani
  Maria Mourrani Vor 12 Stunden

  Tayna+dafina=the best song ever👏👏👏

 • MrMuli90
  MrMuli90 Vor 12 Stunden +1

  DY PROSITUTAT E ( LLOM-STRADES )
  Like🤙veq ti qe menon 100% si un😉

 • MTV KS
  MTV KS Vor 13 Stunden +2

  18.....milli 🎉

 • Beli DE
  Beli DE Vor 13 Stunden +1

  Respekt an beiden lch liebe Dafin Zeqiri

 • Remzi Kosova
  Remzi Kosova Vor 13 Stunden

  Bravo tajna mae forta

 • Loni Loni
  Loni Loni Vor 14 Stunden

  Ahahah na mytet tu kesh me Kto byth pa lidhje bukur vec Pak ma shum nxirrini cato tanga ahahaha

 • Lorik Cerimi
  Lorik Cerimi Vor 14 Stunden

  Lock je

 • คlēx
  คlēx Vor 15 Stunden

  ti nuk din not PEK PERIONE

 • Elena Kolla
  Elena Kolla Vor 15 Stunden +1

  O zottt ca mban kjo tokë ,se kuptoj pse ka shum persona që na e harxhojnë oksigjenin kot spsh këto të dyja .Për sa i përkey këngës dua të then që : - Bravo shun bukur si budallacka e keni bër ashtu sic jeni edhe vet 🤪🤪🤪🤪😈🤢😵🤪👿👿👿👿🥳🥳🥳🤣🤣🤣

 • Monda Lleshi
  Monda Lleshi Vor 15 Stunden

  Je fantastike

 • Kejsi1234 Kejsi1234
  Kejsi1234 Kejsi1234 Vor 16 Stunden

  Bravo tayna dhe dafina zeqiri

 • ly. 13
  ly. 13 Vor 16 Stunden +6

  OMG IN LOVE WITH THIS SONG ALBANIANS ARE SO TALENTED OMG😱😍❤

 • Xhesika Gjetani
  Xhesika Gjetani Vor 17 Stunden

  Rina me super🎤🎤🎤🎧🎧🎧👑👑👑👑👸👸👸👸

 • Spearmint Google
  Spearmint Google Vor 18 Stunden

  Dafina esht cringe

 • shefka keka
  shefka keka Vor 19 Stunden

  Tayna or Dafina or Kida🥰🥰 coment

 • Ensar Ismajli
  Ensar Ismajli Vor 19 Stunden

  Ju dua

 • Alessia Sulo
  Alessia Sulo Vor 19 Stunden

  Kush do te donte nje bashkepunim nga Tayna dhe Kida ?

 • Alessia Sulo
  Alessia Sulo Vor 19 Stunden

  👏💣

  • lanilm kopo
   lanilm kopo Vor 19 Stunden

   Cili do te me njeki ne istagram e kam emrin Sinani Algito per mu do jet nje borxh

 • Albanian Alien
  Albanian Alien Vor 20 Stunden

  Alexa mu nuk po më kupto kur po i them f*ck him up lol 😂

 • Katina Sirigou
  Katina Sirigou Vor 22 Stunden

  😍❤️👍👍👍👍👍👍

 • V KING FILMS/SERIES
  V KING FILMS/SERIES Vor 22 Stunden +3

  Hit Hit😍 can’t stop listening congratulations from Monaco🔥

 • ILIAN Koka
  ILIAN Koka Vor 22 Stunden

  Pz kengtart shqiptar sdin me lidh 2 rrjeshta

 • ILIAN Koka
  ILIAN Koka Vor 22 Stunden

  Hahahhaha kur u bo kjo vip qr

 • Arjanit Sekiraqa

  Tayna ma e Mira

 • Lorena Bahtiari
  Lorena Bahtiari Vor Tag

  Tayna Suksese 💙💖

 • Shocktek
  Shocktek Vor Tag

  Se ca karin fol dafina

 • SHme e e K i i
  SHme e e K i i Vor Tag

  Kurvat e flliqta jav qifsha babat juve more kuqka tffliqta chtuuuuuut pshurrshaa nmoral more kurva tkarit

 • okow tina
  okow tina Vor Tag +5

  i'm german and completely lost in the Comments 😂

 • Asani Seadin
  Asani Seadin Vor Tag

  Unikkatilja

 • Sabire Prenja
  Sabire Prenja Vor Tag +6

  like kush mendon se kjo eshte kenga me e bukur qe ka nxjerre tayna dhe dafina

 • GATE 13
  GATE 13 Vor Tag +1

  Cili do te me njeki ne istagram e kam emrin Sinani Algito per mu do jet nje borxh

 • Rinor Citaku
  Rinor Citaku Vor Tag +1

  Kurva

 • User 123
  User 123 Vor Tag

  😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱👌👌👌👌👌👌

 • Boruto Uzumaki
  Boruto Uzumaki Vor Tag +43

  Omg in love with this song.Albanians are so talented omg😱😍❤

  • Klavius Tanushi
   Klavius Tanushi Vor 5 Stunden

   @Karnaras Anargyros i know it... thats why we are the best in what we do(need drug?)

  • Memes On the pad
   Memes On the pad Vor 12 Stunden

   Boruto Uzumaki what do u mean

  • Karnaras Anargyros
   Karnaras Anargyros Vor 14 Stunden

   @Memes On the pad but its true you are cheap ass killers and drug dealers .... your brain only leans on the "bad" side

  • Boruto Uzumaki
   Boruto Uzumaki Vor 16 Stunden +2

   @Memes On the pad Are u crazy?

 • Baram sadrija
  Baram sadrija Vor Tag

  Ddd

 • The Joker
  The Joker Vor Tag

  min 2 32 sekonda bojeni pauz
  hahahah shifni taynen

 • Happy family
  Happy family Vor Tag +1

  Tayna dhe dafina jeni me Te Mirat 👏

 • Ledion Gaming
  Ledion Gaming Vor Tag

  Tayna dhe Dafina jane reperet me te mirat ndersa rina dhe adelina jane repere fallce

 • armenida koci
  armenida koci Vor Tag +1

  Dafyy super 👊 tayna kot fare

 • Ilire Mehmeti
  Ilire Mehmeti Vor Tag

  Bravo

 • BesA Krasniqi
  BesA Krasniqi Vor Tag

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖 tayna

 • Linda Alcani Linda Alcani

  Tayna esht repere me e bukur

 • Royalty family Fan

  Dafina kto flok si me kon gay

 • Royalty family Fan

  Ej o njerz mos qitni ksi klipa se na keni tranu fmit tu qit ksi 🖕

 • Flamur Isa
  Flamur Isa Vor Tag

  tayna is retarded looking

 • TOPE TOPE papaglali

  Ju doni kar! 🎈

 • Anisa Niessa
  Anisa Niessa Vor 2 Tage

  Kto kane ik per lesh

 • Rayman Ramlall
  Rayman Ramlall Vor 2 Tage +2

  This is fire love from Guyana 🇬🇾

 • lanilm kopo
  lanilm kopo Vor 2 Tage +8

  Roses are red🌷 Ketchup is red to💋 If you love your mom❤❤ Make this blue💙💙💙 👇👇😂

 • stina halimi
  stina halimi Vor 2 Tage +5

  Ketu bejn llajk ata qe perkrahin artistet e ri
  Super zeee super keng super talent 👇🏻🔥❤️
  declips.net/video/ll7aSW-czx8/video.html

 • Dooo Tidoo
  Dooo Tidoo Vor 2 Tage +6

  Kush e pa ate videon ku Reaction Albanian in&out gjen sozin e taynes e forte🤣

 • Enver Krasniqi
  Enver Krasniqi Vor 2 Tage +2

  ♡♡☆

 • Cim Kon
  Cim Kon Vor 2 Tage

  Super kengetare ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Dini Krasniqi
  Dini Krasniqi Vor 2 Tage +6

  Tayna ma e fort se dafina

 • ERDONIS ISLAMI
  ERDONIS ISLAMI Vor 2 Tage +1

  Shum edukr💙💙