Shqiptarja shqiptarja
Shqiptarja shqiptarja
 • 1 134
 • 2 042 389

Video

KOMMENTARE

 • Can't touch This
  Can't touch This Vor 9 Stunden

  bravo

 • Xhiljola Shala

  👏👏👏

 • Alban Banushi
  Alban Banushi Vor 2 Tage

  Te lumte moj vajze. Ec aty bukuri Shqiptare 100%. Mos u merr me Albanistanet e turqizuar te BAB ERDOGANIT. Shqipetaret e vertet jane EUROPIAN JO ARAB.

 • Ellis Comi
  Ellis Comi Vor 3 Tage

  God bless you all . Justice for Cameria. Drejtsi per Camerine.

 • arbanitis albania
  arbanitis albania Vor 4 Tage

  duhet re futet ne burg ai qe i qethnjilloj

 • arbanitis albania
  arbanitis albania Vor 4 Tage

  hahaha si muta ne shi jan

 • 3 star
  3 star Vor 4 Tage

  Bravo. Andej ka shtet

 • 3 star
  3 star Vor 4 Tage

  Do humbe Shqiperia

 • 8 ball pool
  8 ball pool Vor 4 Tage

  shifeni ne fund te videos flamuri kuq e zi em ate te serbis. rrac e flliqt jon kta shipnis e harrun fill shka na kan bo tash e qesin bashk

 • Eki Eki1
  Eki Eki1 Vor 6 Tage

  Shtet i SIGURT 😂😂😂😂😂 Shtet muti shtet kriminel

 • diellza maliqi
  diellza maliqi Vor 7 Tage

  djalin ja ki vra e tash han mut ti kisha qi gjall e dekt edhe thmin ti kisha vra

 • Albania Arberia
  Albania Arberia Vor 7 Tage

  Po jetojn ne parlamentin shqiptare 140 ufo jan aty🙈

 • Gjergj Kastrioti
  Gjergj Kastrioti Vor 7 Tage

  Talibanet te kosoves

 • Klajd Asllani
  Klajd Asllani Vor 9 Tage

  Ca boht kshu mo me gjith kto lloj frlliqsirqsh qe Jan ne xhiro

 • The Political BS Show

  what a mess right!

 • Inter Boy
  Inter Boy Vor 11 Tage

  Ju rujt zoti shqipeee

 • Majk Bone
  Majk Bone Vor 13 Tage

  Keto Jan,,PRRALLA...ALIENET ,,EGZISTOJN ,DHE JAN ,,NE PLANETIN TOK PRANDA I LINI KETO PERRALLA

 • Bedi Begu
  Bedi Begu Vor 15 Tage

  No Name....ti je serb m duket apo...krimi e morali i ulët s Jan t shqipnis as t kines po Jan t injorantve e atyre që as njerzillek nuk kan ma e t mos flasim për fe e dinjtet e komb...

 • No Name
  No Name Vor 15 Tage

  ahhhhh kta te shqipris qka lypin slyp kerkush nbot far e flliqt

 • Arben Shaqiri
  Arben Shaqiri Vor 15 Tage

  Hahahahahahahhahahah😂😂😂😂😂

 • Azet Kmn
  Azet Kmn Vor 17 Tage

  Po kush Beton 130 mij vjet veq tmershe me veti pidha mi qi pa mal nashti munesh me mrri haha rrensan😎😎😎😎

 • Kastriot Maloki
  Kastriot Maloki Vor 19 Tage

  He a ish ma mire atje a ntoke

 • 3 star
  3 star Vor 21 Tag

  Ky esht sterkurve mutit... Sduhet te prese kritika qe te veproje.... po duhet te veproje vet ky kurve per ato kafshe te gjora qe kan ngordhur.... 😭😭

 • conesa camille
  conesa camille Vor 21 Tag

  Kret bota vdes po ju them se kret europa asht qu pesh

 • conesa camille
  conesa camille Vor 21 Tag

  Po se fiken zjarrin ska ma ajer o njerz asht po broblem franc e gjermani

 • Uvejs Memedi
  Uvejs Memedi Vor 21 Tag

  a do te vdekmi

 • Fredi Rabeli
  Fredi Rabeli Vor 22 Tage

  Te dua mos na Ler

 • Joels Bregu
  Joels Bregu Vor 22 Tage

  Vetem allahu i madh e di dhe jo ju

 • Mondi Qose
  Mondi Qose Vor 23 Tage

  sa paund kushton me shku atje, a shkojne maunet atje? se dona me shku ne knej na kuksi.

 • klea tsela
  klea tsela Vor 23 Tage

  edhe alienet nut te bejn gje neve cna duhet

 • Anjel Shkulaku
  Anjel Shkulaku Vor 24 Tage

  Hellbaniaz e ardhmja😏😏😏😏❤👑👑👑👑

 • bebe rexhaa fans
  bebe rexhaa fans Vor 25 Tage

  Nuk e kuptoj cfar te keqe ka

 • Patosi De
  Patosi De Vor 25 Tage

  Keta qe shkojne ne Hollande dicka u ndodh 😂😂😂 u iken mendja. Kush e di pse😂😂😂

 • Latif Bora
  Latif Bora Vor 27 Tage

  Keto jane pordhe me rigone sikur te themi do ngjallen te vdekurit

 • Vis Viso
  Vis Viso Vor 29 Tage

  Lat nam ju qifsha ropt se 90% jan rrena se shqiptaret jan llomi ne angli cka punojn tjer po shqiptaret bajn shum zhurm per pak gje fuck off

 • Dini Shoshaj
  Dini Shoshaj Vor 29 Tage

  Te lumt

 • Edi Eddy
  Edi Eddy Vor Monat

  Shum vk je

 • Gregor Menga
  Gregor Menga Vor Monat

  muhabet mbas kosit

 • Edona Basha
  Edona Basha Vor Monat

  🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽💪🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽🖕🏽Mos hani mut kopila

 • erisa basha
  erisa basha Vor Monat

  🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻 mas hani mut kopila

 • Qemal Qovanaj
  Qemal Qovanaj Vor Monat

  A ki fakste a??

 • Shaban Hiseni
  Shaban Hiseni Vor Monat

  Raspekt

 • Silvana Dishani
  Silvana Dishani Vor Monat

  Ishalla flaka e merr gjith greqin e kishin pak ate flake ato

 • ammar sala
  ammar sala Vor Monat

  Planeti ne rrugen e kosit Sa mire me shku me kerku azil Se nuk te japin negativ

 • Ismail Coka
  Ismail Coka Vor Monat

  Pse sirenat kan cica

 • Fabio Kodraliu
  Fabio Kodraliu Vor Monat

  o grek ju qifsha ropt o gjakqirat e mutit

 • Reno Fier
  Reno Fier Vor Monat

  Ska aljen sjemi kukulla o krishter kurva u qifsha ropt

 • Reno Fier
  Reno Fier Vor Monat

  Picke sateme

 • Eljon Zade
  Eljon Zade Vor Monat

  Si e ka emrin kjo kënga??

 • xLazerBoom
  xLazerBoom Vor Monat

  aliena alina po ty alienat ta qifshin nonen

 • xLazerBoom
  xLazerBoom Vor Monat

  flokron hagjiu bravo ja zbulove pidhin e nones

 • xLazerBoom
  xLazerBoom Vor Monat

  qyri certanat ti besoj imagjinatat e tua hahahahahahha

 • Illyrian Illyrian

  I love you shqipe 😍 Im proud of you 👐

 • besa 641
  besa 641 Vor Monat

  Shume bukur. Na kenaqet😍

 • besa 641
  besa 641 Vor Monat

  Zoti te bekofte ty dhe familien tende per edukaten qe te kane dhene, gjithashtu edhe Gashin. 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 respekte

 • Toni Toni
  Toni Toni Vor Monat

  or popudh pa tru mos tju duket cudi toka rrotudhet sa yje jan jan me milijona nje yje o sa kjo bot ku jetojm

 • Klinton Curri
  Klinton Curri Vor Monat

  Cfaj ka edi rama me njeri tjetrin po rrihen kto lloj kokash i dhan emer te keq Shqiperise e dalin ca k..a ktu i bejn heronj

 • Brilant G
  Brilant G Vor Monat

  I like you and Billie eillish

 • Indrit Luka
  Indrit Luka Vor Monat

  Idjocirat e masonve zoti i shkatroft keto njerez

 • Aπολλων ΕΛ

  DEN NTREPESTE. KOLOELLHNES. PALIOAPATEONES. PSEFTES KLEFTES KAI KOPRITES EISASTAN KAI THA EISASTE. GIA MIA. ZOH!!!!.... PANTA EISASTAN. RATSISTES. ME TOYS. ALBANOYS. POY. KAI KALA. EINAI MAFIA. OI. ALVANOI....MIA. ZOH OSA. XRONIA KAI AN PERASAN KAI NA PERASOUN. PANTA VROMORATSISTES. KAI. YPOULOI. EISASTAN ME TOYS ALVANOYS!!!... ME. TO. DAXTYLO. MEXRI KAI SHMERA. TOYS. DEIXNETE!!!... GIA. OTI GINETAI. SE AFTH TH VROMOXORA POY LEGETAI ELLADA. EGO. KAI POLLA. ATOMA. DEN EINAI ELLADA. ALLA. AGELADA....GIA OTI GINETAI LOIPON TOOOSA. XRONIA STHN VROMOAGELADA SAS. OI ALVANOI FTAINE.....MONO OI. ALVANOI!!! PALIOXAMOYRES ELLHNES. PSEFTES KLEFTES PRODOTES. THN. DOYLEIA. STIS. OIKODOMES. TOOOSA. XRONIA. POIOS. SAS. THN. EFTIAXNE RE KOPRIES???? POIOS??? OI. ARAVES?? OI PAKISTANOI??? OI AFRIKANOI??? STA OPA OPA TOUS. EXETE. DAFTOYS!.... KLEVOYNE,. SKOTONOYNE, FERNOYNE LATHROMETANASTES, PREZES. APO TOYRKIA KAI. AKOMA. POSA KANOYNE. POY. TA. GNORIZETE. FYSIKA. PARA POLY KALA. ALLA KANETE TA STRAVA. MATIA!!! OPOTE. TOOOSA. XRONIA OI ALBANOI. EINAI. TA. THIMATA. SAS. VAZONTAS. TOYS. FYLAKH. DINONTAS. TOYS. KSYLO. MEXRI. THANATOU. ALLA. EXOYNE. ENA. KALO....MPESA. PROTON. KAI. DEFTERON. DEN. THA. YPOKYPSOYNE. SE ESAS. TIS ARSENIKES POYTANES KOLOELLHNES!!!!.... FATE. TORA. THN. POYTSA. TON. ARAVON ALGERINON. MAROKINON. SYRION. LYVION. KAI. TON. PAKISTANON. FYSIKA. POY. TOYS KANATE. MAGES!!!! OYTE. KSYLO. OUTE. FYLAKH. DEN. MPAINOUNE!!.... TI PSYXH THA PARADOSETE STO THEO. DEN KSERO!!! POLLA LATHI!!! PARA. POLY. MEGALA. LATHI. KAI. ADIKIA. TOSA XRONIA. APENANTI. STON. ALVANIKO. LAO.....NA. SAS. DOYME. APO EDO KAI PERA. 2019 EXOYME...OLOI. THA. PLHROSOYME. TO. KARMA. PERIMENEI.....OLA. EDO. PLHRONONTAI. KOLOELLHNES KAI. PATSAVOYROVROMOELLHNIDES!!!... O. TROXOS. GYRNAEI KAI O FTOXOS. GAMAEI...

 • Deltin Bregu
  Deltin Bregu Vor Monat

  Edi rama po e ndjek shkollenn..per avokat..ty po e po to ta shkrdhej gruan dhe ketyre .moter qirave jam nga korca..smaha k...n per njeti do ncjer njr drejtesi mp na ikin vellezrit nga manarkot..mbaje ment

 • Ali Aliu
  Ali Aliu Vor Monat

  alienet o idiot banojne ketu ne shqiperi

 • Blerim Jonuzi
  Blerim Jonuzi Vor Monat

  Ne maqedoni kan erdh dhe jan duke nejt ne parlament

 • endri endri
  endri endri Vor Monat

  Shteti me shkerdhat

 • Big Bang
  Big Bang Vor Monat

  Këtyre do kapur e tu fusesh shkopin e gomes në byth, bythqirat e mutit

 • martik j
  martik j Vor Monat

  Ursula is a Bilderberg attendee.

 • John Zogu
  John Zogu Vor Monat

  Me shku te ky planet duhen 130 mi vjet.Si e zbulun ky planet kaq shum larg prej tokes.keto thanje nga shkenca janë vetem mashtrime, sepse shum vite mrapa dhe sod, kan thanë se ka jetë tjeter ne planete.Dhe kurr nuk u ba rralitet ky zbulim, dhe kurr nuk do bahet. vetem ne token tonë ka jetë, se ashtë rrafsh

 • EX MILITARY
  EX MILITARY Vor Monat

  Moterqirat

 • free fire albania

  Skenderbeu kampion🐺🐺🐺🐺

 • KLARA KLARA
  KLARA KLARA Vor Monat

  Sa mir ja ka ber qe i ka filmuar. Edhe lek edhe seks ai avokat rrota. Po edhe ajo bushtra psikologja. 500 euro surrati asaj

 • 8 ball pool
  8 ball pool Vor Monat

  O ja qifsha robt maspari boshnjakve masanej holandes e shkive

 • lami medja
  lami medja Vor Monat

  ku qendron problemi qe i permen vinzin

 • 01-05- 2018
  01-05- 2018 Vor Monat

  Po ti biesh rruges nga tirana del me shkurt?!

 • Naim Sula
  Naim Sula Vor Monat

  Nje mesazh kam per tegjith njerezit shqiptar qe vuajn denimin ne burgjet greke duheni njeri tjeterin mos e shkelni mekem shum mesazhe shof qe thon eka fain shteti jon apo shteti grek nuk kan faj as njera dhe as tjetra shqiptaret ne burgjet greke vriten per arsue konkurence nuk e duan njeri tjetrin nuk e respektojn njeri tjetrin por hahen kot dhe kapin thikat dhe vriten me njeri tjetrin duhet te ken kujdes sepse jeta nuk esh ne burg por jeta esh jasht burgjeve aty ku te pret familja

 • Azem Salihaj
  Azem Salihaj Vor Monat

  Ani budall ani, he po popull i budallum ishit Allahu ju udhzoft spo keni pun mat meqme me bo jo

 • Viovan Cici
  Viovan Cici Vor 2 Monate

  Bravo. Bravo. Bravo. Olen Cesari na ben shume krenar qe jemi Shqiptar. Te lumte. Te lumte. Te lumte.

 • Klaud Luli
  Klaud Luli Vor 2 Monate

  Vetem All-llahu e di me se miri ju ja fusi kot per te mar klikime 😏😏

 • Rez Tropoja Amsterdam
  Rez Tropoja Amsterdam Vor 2 Monate

  Shqipet e marr fuck tana Ligjet

 • ALBANIAN MAFIA
  ALBANIAN MAFIA Vor 2 Monate

  Shqipe 🔫🔫🔫🔪🔪🔪💰💰💰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🧤🧤🧤

 • Santi Santino
  Santi Santino Vor 2 Monate

  Ç e perzini kot shkencen me zotin..jane dy faktore,dy pole krejt tè ndryshem nga njeri-tjetri.Zoti nuk ka pohuar ndonjehere qe nè univers ka jetè.

 • Elona Isufi
  Elona Isufi Vor 2 Monate

  P

 • NORTHERN EPIRUS
  NORTHERN EPIRUS Vor 2 Monate

  10000 SHQIPEQIRA BENI PROPAGANDA XAXAXAXA NGA NUK KENI FORCE NE AMERIKE DONI TE FITONI ME VETE NJEREZ TE TJERE XAXAXAXA YPULES PUTANES TU ERDOĞAN XAXAXAXA

  • Ellis Comi
   Ellis Comi Vor 3 Tage

   Ore ti kelysh i grekut. Ke ngren buken e shqiperise o I pa fe . Shqiptaret jane orthodox , katolik e muslimane e mos u mundo ti quani Turqe. Shqiptaret jane autoktone ne gadishullin Ilirik ju aziatiket e sllavet shkoni andej nga keni ardhur nese nuk ju pelqejne Shqiptaret e Shqipria.

 • NORTHERN EPIRUS
  NORTHERN EPIRUS Vor 2 Monate

  XAXAXAXA SA BAKS I DHATE ATIJ TE KENDOJ DHE TE TE BENI PROPAGANDA XAXAXAXA NGA NUK KENI FORCE NE AMERIKE DONI TE FITONI ME VETE NJEREZ TE TJERE XAXAXAXA YPULES PUTANES TU ERDOĞAN XAXAXAXA

  • Ellis Comi
   Ellis Comi Vor 3 Tage

   Ky mer rrogen per kete pune jane keta vllehet ose ata qe erdhen nga anadolli ne Shqiperi . Dikur greket I mbrojtem nga Turku e dham buk sot duan jugun e Shqiperise Kurse ato vllehet ( cobanet) sot hiqen si Grek per nje pencion e per pashaporten e tyre, njerez pa fe te shitur.

  • Alex Alexis
   Alex Alexis Vor Monat

   NORTHERN EPIRUS fige re karioli antra min milas polii poustii

 • AllbozTV fan
  AllbozTV fan Vor 2 Monate

  NA KENI QA KARIN ME KETO BUDALLIQE

 • Jonuz Ali
  Jonuz Ali Vor 2 Monate

  Zbuloet ky imi nuka ufo palla po xhinde qe pa besimtaret ti benje njerzit sikur ka ufo

 • bbaam bumm
  bbaam bumm Vor 2 Monate

  Jau qifhsa motran npidh rracista muti kisha lacit atje nal ju aallahu ekber yttt ju qifhsa grat

  • bbaam bumm
   bbaam bumm Vor Monat

   Edhe ne ni zot kena tgjish shnet

  • bbaam bumm
   bbaam bumm Vor Monat

   @Admir Shqipe po gjithsecili per zotin e vet thot se a ma i madhi po hec tash e myllim ket mhb

  • Admir Shqipe
   Admir Shqipe Vor Monat

   Klajdi Marku clidhje ka. Allau a zoti, une jAm shkodran dhe jAm musliman Allau ste pengon edhe si a kisha laçit allau a ma madhi

  • bbaam bumm
   bbaam bumm Vor Monat

   @Admir Shqipe o nish ste shajti kush allahun un shajta ato po ato na kan ofendu dhe fen ton o rrush kisha lacit atje nalt kto allahu ekber

  • Admir Shqipe
   Admir Shqipe Vor Monat

   O naçe mos shaj allaun Por shaj kurvat e tiranes pse nuk ja qiva deknat me rrah ne laç. Po musliman mos shaj se ofendon shume shqiptar

 • Zace Islami
  Zace Islami Vor 2 Monate

  Të rroni vetë se mëndja u ka lënë

 • the reactor
  the reactor Vor 2 Monate

  aliens and ufo-s doesn't even exist

  • LisG
   LisG Vor Monat

   they exist dumbass

 • Fushe arrez je Mirdite

  Jau qifsha rracen se sjeni tifosa po pidhat e robve po e ke I tironc aty krejt verior jabangji

 • Djet Djet
  Djet Djet Vor 2 Monate

  Ä

 • Safije Abduli
  Safije Abduli Vor 2 Monate

  Edhe shteti maqedon tash duhet te pranohet ne xhith boten me emrin eri jo vetem kosova

 • Whatssup Dude
  Whatssup Dude Vor 2 Monate

  Viva India

 • John Zogu
  John Zogu Vor 2 Monate

  he world isn’t round completely nor is it flat like a disk. The world is gigantic and round all round but flat on top of the surface of it which is where we reside. declips.net/video/NT_FnILXCuU/video.html declips.net/video/jlQggyMb6Eo/video.html

 • John Zogu
  John Zogu Vor 2 Monate

  Nuk ka ma jetë tjeter si te tokes tonë. Te gjitha planetet qe shikon syry i jonë ne hapsir, rrotudhohen rreth tokes rrafsh

 • Silvi marku
  Silvi marku Vor 2 Monate

  Ma thuj pak ku e ble drogen vlla se du te jem dhe un si ti sonte

 • Alfred Dani
  Alfred Dani Vor 2 Monate

  Nuk esht sirene eshte vajz se ku i gjeti sirena stustjenat ajo esh me cica

 • Olt Neziraj
  Olt Neziraj Vor 2 Monate

  Omg qfar termeti i fuqishem

 • ALBANIAN TV FREE
  ALBANIAN TV FREE Vor 2 Monate

  Hauahuahuhua

 • Vugar Memmedov
  Vugar Memmedov Vor 2 Monate

  Partiyanın 0 :Qarabagh2.

 • MINA RUSHITI
  MINA RUSHITI Vor 2 Monate

  When please tell me